Як знайти відкриті уроки.

Відкриті уроки залишаються однією з основних форм підвищення кваліфікації педагогів. Популярні вони передусім тому, що вчитель може своїми очима побачити, як працюють ті чи інші методи і який вони дають результат. Дуже важливо буває подивитися урок саме з тієї теми, яка цікавить конкретного вчителя, а в свій школі це вдається зробити не завжди. Тому іноді доводиться шукати потрібну тематику в інших навчальних закладах і навіть в інших населених пунктах.
Вам знадобиться
  • - тема відкритого уроку;
  • - телефонний довідник;
  • - комп'ютер з виходом в Інтернет.
Інструкція
1
Почніть зі своєї власної школи. Поговоріть з завучем про тематику, яка вас цікавить. Цілком можливо, що потрібний вам урок проведе хтось із досвідчених колег. Якщо план підвищення кваліфікації ще тільки складається, можна попросити завуча скорегувати відкриті уроки .
2
Зверніться в управління освіти. Там може бути міський методичний кабінет і напевно є фахівець, відповідальний за підвищення кваліфікації вчителів. Ознайомтеся з планом роботи, а також з'ясуйте, чи методичне об'єднання або творча група по вашому предмету. Крім того, там можуть бути конспекти та інші методичні розробки з цікавить вас. Звичайно, відкритого уроку вони не замінять, але можуть стати для вас відмінною підмогою.
3
включитися в роботу методичного об'єднання. Зустрітися з його керівником. Як правило, це найбільш досвідчений і творчо мислячий учитель. У методичного об'єднання - свій план роботи, узгоджений з управлінням освіти. У нього входять і відкриті уроки . Якщо кілька педагогів хочуть подивитися заняття з певної теми, керівнику об'єднання нічого не залишається, окрім як його запланувати і домовитися про організацію.
4
Використовуйте можливості мережі інтернет. Якщо в місті є освітній портал або хоча б свій форум, заведіть відповідну тему. Напевно вона буде цікава не тільки вам. Не виключено, що хтось із колег дозволить вам бути присутнім на його уроці. Якщо ж комусь буде цікаво подивитися, як викладаєте ту чи іншу тему ви самі - не відмовляйте.
5
Зареєструйтеся на сайті «Фестиваль педагогічних ідей». Знайдіть потрібний розділ. Подивіться методичні розробки. Якщо нічого підходящого там немає - задайте питання. Подивіться і інші освітні сайти.
6
Знайдіть відповідні групи в соціальних мережах. В педагогічні спільноти «Живого Журналу», «Вконтакте» учасники нерідко викладають відеозаписи своїх уроків. Там же можна знайти і різноманітні конспекти і їх обговорення.