Як знайти роботу бухгалтера на дому. Як бухгалтеру знайти роботу.

Робота бухгалтером на дому представляє собою один з видів аутсорсингу. І як будь аутсорсинг вона має свої переваги і для роботодавця, і для бухгалтера. Якщо ви відчуваєте себе впевнено серед цифр, проводок і рахунків, можете спробувати себе в ролі прихожого бухгалтера.
Інструкція
1
Для того щоб знайти роботу бухгалтера на дому , спочатку слід визначити коло потенційних роботодавців. Справа в тому, що не будь-фірма може ефективно співпрацювати з приходять бухгалтером. Успішне і зручний для обох сторін співпраця залежить, щонайменше, від трьох чинників: • від обсягу комерційних угод, здійснюваних за місяць, • від кількості працевлаштованого персоналу на підприємстві, • від системи оподаткування, на якій перебуває фірма.Поскольку зазвичай дані питання перебувають у веденні одного бухгалтера, то коло роботодавців, з якими ви можете потенційно працювати, обмежується невеликими фірмами, представниками так званого малого бізнесу. Більш детально визначити роботодавців складно, оскільки жоден з об'єктивних критеріїв не може стати строго визначальним.
2
Подайте рекламне оголошення в газету з текстом «Бухгалтерські послуги». Досвід показує, що пошук роботодавців буде спочатку складний, але потім, за законами сарафанного радіо, якщо ви себе зарекомендуєте як стоїть професіонал, вам будуть пропонувати роботу самі підприємці.
3
Якщо первинний пошук клієнтів йде не дуже гладко, спробуйте влаштуватися на роботу в бухгалтерську аутсорсингову фірму. Робота в ній дасть вам мінімум два корисних навику на майбутнє. • По-перше, ви наберетеся досвіду подібної роботи, який буде виражатися як в спілкуванні з клієнтами, так і в паралельному веденні бухгалтерського обліку декількох фірм, що для бухгалтера на дому є досить цінною якістю. • По-друге, ви обростете знайомствами і зв'язками з керівниками малого бізнесу та підприємцями, а також навчитеся правильно спілкуватися з представниками податкових органів, оскільки контакт з контролюючими структурами також зазвичай входить в обов'язки бухгалтера. З таким досвідом і зв'язками в подальшому вам буде набагато простіше знайти роботу бухгалтера на дому .
Зверніть увагу
Як знайти роботу вдома. Особистий досвід. Версія для друку. Але все в наших руках. Можливо, ваш нинішній роботодавець піде вам на поступку, якщо дозволить специфіка вашої роботи. Але можна нагадати родичам і знайомим, що ви хочете працювати вдома і можливо, комусь стане в нагоді ваша послуга.
Корисна порада
Великий відсоток з цих самих користувачів намагався знайти роботу на дому з метою поліпшення свого фінансового становища та умов роботи. І це не дивно! Робота вдома через інтернет має очевидні переваги: працюючи на комп'ютері з дому, людина отримує хоч якусь свободу "від системи", у нього немає потреби жити за розкладом, щодня ходити на роботу і виконувати зовсім не те, до чого лежить душа , можна вибирати цікаві проекти і заробляти на цьому гроші, нарешті!