Як відкрити банкетний зал.

Власний банкетний зал - відмінний бізнес для початківця ресторатора. Щоб він окупав себе, достатньо організувати кілька продажів на тиждень. Це простіше, ніж забезпечувати щоденне наповнення зал а звичайного ресторану чи кафе. Однак щоб зал для торжеств приносив прибуток, справа має бути організоване правильно.
Інструкція
1
Вивчіть пропозиції на ринку. Зазвичай в дефіциті просторі зал и, в яких можна провести багатолюдну весілля або презентацію. Ідеальний банкетний зал розташований на першому поверсі, має окремий вхід, зручний під'їзд і стоянку для автомобілів. У приміщенні не повинно бути колон, подіумів, внутрішніх сходів і інших елементів, візуально дроблять простір.
2
Зробіть якісний ремонт. Зал повинен виглядати сучасно, але нейтрально. Витримайте інтер'єр в спокійних класичних тонах. Приміщення має бути зручним для фото та відеозйомки. Виключіть відблиски вітрини і велика кількість дзеркальних поверхонь, подбайте про хороше освітлення.
3
Подумайте про оформлення - камін, еркер, живі рослини створять гарний фон для фотографій і дуже прикрасять зал . Подбайте про окремі кімнатах для гардероба, перевдягання акторів і ведучих і зберігання інвентарю.
4
Обладнайте кухню. Закупити меблі, посуд, прилади, скатертини та інші витратні матеріали. Найкраще купувати просту білу посуд, яка впишеться в будь-яке оформлення столу. Купіть банкетні спідниці для столів і чохли для стільців. Непогано мати і власні прикраси для весіль, наприклад, арку для молодят, яку можна здавати в оренду.
5
Найміть персонал. Вам буде потрібно шеф-кухар, який може виконувати і обов'язки технолога, по одному кухареві в зміну в гарячий і холодний цех, кілька офіціантів, прибиральниця приміщень. Для прийому замовлень потрібен адміністратор. Знадобиться і фахівець з просування, який займеться рекламою, активними продажами і впровадженням нових пропозицій.
6
Продумайте рекламну компанію. Надрукуйте рекламні листівки та буклети, роздайте їх в торгових і бізнес-центрах, розташованих поблізості.Сотруднічайте з агентствами свят і провідними, обслуговуючими ювілеї та весілля. Активно спілкуйтеся на тематичних сайтах і форумах. Створіть власний сайт, що розповідає про послуги, які пропонує ваш зал . Розробіть систему бонусів і знижок для постійних клієнтів.
7
Подумайте про додаткові послуги. Ви можете пропонувати гірки шампанського, святковий феєрверк, придбати якісну аудіо та відеоапаратуру і світлові спецефекти. На базі банкетного зал а можна відкрити невелике агентство свят або об'єднатися з уже існуючою компанією. Ви позбавите клієнтів від необхідності звертатися до сторонніх службам і збільшите свій прибуток.