Як зшити спортивні брюки. прості брюки спортивного покрою зшити.

Спортивні брюки потрібні для занять спортом, бігу або активного відпочинку. Їх можна виготовити самостійно, якщо володіти найпростішими навичками крою та шиття. Щоб спростити роботу і зробити брюки зручними, можна не вшивати кишені, чи не декорувати їх лампасами та іншими елементами.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - швейні приналежності.
Інструкція
1
Виберіть м'яку і еластичну тканину - найкраще підійде бавовняний трикотаж, який тягнеться, але не витягується і зберігає форму. Приготуйте шнурок, який буде протягується в кулиску на поясі, ножиці, нитки.
2
Приготуйте викрійку штанин - Вичертите її самостійно, схематично, враховуючи всі розміри і не забуваючи робити припуски на шви. Вам знадобиться обсяг талії, обсяг стегон, відстань від пояса до промежини, дві довжини (бічна - від пояса до щиколотки, внутрішня - від промежини до щиколотки).
3
Побудуйте викрійку на великому аркуші паперу в натуральну величину. Бічні сторони у спортивних брюк будуть цілісними, без швів.
4
Другий варіант розкрою - зробіть викрійку по іншим штанів, які ви носите або носили. Тільки додайте кілька сантиметрів на обробку низу і на цельнокроений пояс.
5
Змітайте деталі брюк. Прикладіть штанини обличчям один до одного і обробіть шви. Приміряйте брюки , перевіряючи, наскільки точно вони відповідають вашій фігурі.
6
Сшейте брюки . Прострочіть наметала шви, вийміть допоміжні нитки, обробіть шви оверлоком. Обробка швів необхідна, так як трикотаж може «розповзтися» в процесі носіння.
7
Обробіть нижню частину брюк. Спочатку прострочите краю, обробляючи їх оверлоком, потім підігніть і прострочіть звичайним швом.
8
Зробіть пояс. Обробіть краю оверлоком. Потім пришийте деталь для освіти куліскі - смужку з такої ж тканини, але меншого розміру. Прострочіть смужку по краях, залишаючи місце для заведення шнурка. Або просто підігніть пояс і прострочіть двома декоративними строчками. Обробіть отвори для шнурка.
9
Підготуйте шнурок. Так як брюки спортивні, то передбачається, що ви будете виконувати в них різні рухи, значить, пояс теж повинен бути еластичним і добре розтягуватися. Ви можете всунути в нього замість шнурка широку гумку. Або виготовити тягнеться шнурок самостійно, вшивши в нього гумову смужку посередині.
10
Просмикніть шнурок в кулиску, зав'яжіть на його кінцях вузлики. Спортивні брюки готові.
Спочатку брюки створювалися для їзди верхи, потім - з метою захисту від холоду, на Сході вони грали роль нижньої білизни, і не надягати їх було просто непристойно. В даний час ні один гардероб не обходиться без цього предмета, який перестав бути просто практичною необхідністю.
Вам знадобиться
  • - швейна машина;
  • - брючна тканина;
  • - нитки;
  • - застібка на блискавку.
Інструкція
1
Виберіть тканину для брюк. Зшиті з вовняної тканини, вони ідеально підійдуть до літнього піджака. Брюки з вельвету поєднуються із спортивним піджаком, а з фланелі - з піджаками з тканини подібної структури. Кавалерійський твід або вовняна фланель підійдуть для брюк, входять в ансамбль для офіційних випадків.
2
Розкроїте з брючною тканини дві передні і дві задні половинки брюк, откосок і пояс. Зробіть чотири мішковини кишень з підкладкової тканини. На задніх половинках зшийте виточки. Закладіть їх у напрямку до середнього шву і заутюжьте. Потім зшийте брюки з боків, залишивши відкритими місця вшивання кишень.
3
Обмітайте прямі внутрішні зрізи на Обтачку кишень. Пришийте обтачки до мішковини по внутрішньому зрізу. Складіть мішковини з виворітного боку брюк з припусками входів в кишені. Мішковину без обтачки приколіть до передньої половинці, а мішковину без неї - до задньої. Пришийте по лініях бічних швів.
4
Сшейте зрізи від місця розрізу застібки на блискавку до крокового шва і крокові зрізи. Потім ушийте блискавку. До верхнього зрізу пришийте пояс. Припуск під застібку прітачать до откоску. Припуски заутюжьте на пояс. Складіть його всередину лицьовою стороною. Відверніть вгору припуски нижнього зрізу пояса. Вивернувши пояс, зшийте зрізи на кінцях.
5
Від лінії середини пояса по обидві сторони відкладіть по 8,5 см. Зробіть для куліскі мітки. Внутрішню половинку пояса подверніте між мітками і над швом приточування пояса пристрочите. На ділянці куліскі в шов приточування пояса прокладете строчку.
6
Всуньте еластичну стрічку, настрочив її кінці біля міток. Пристрочите внутрішній зріз пояса. На один кінець пришийте гудзик, на іншому обмітайте петлю швом "зигзаг". На виворітну сторону заутюжьте припуски на подгибку низу кожної брючини. Пришийте вручну. Виготовте шлевки для ременя і пришити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l8gAcdHQARY