Як встановити газовий водонагрівач.

Газовий водонагрівач досить зручний і економічний варіант. Всі апарати оснащені перемикачами, які дають можливість регулювати температуру води, незалежно від її витрати.
Вам знадобиться
  • газовий водонагрівач, труби, фітинги
Інструкція
1
Оберіть найбільш зручний для вашого будинку водонагрівач . Обладнання може бути настінним або підлоговим. Найбільш компактний настінний варіант, але у таких апаратів менша потужність. Підлогові же водонагрівачі розраховані на одночасний водозабір із декількох точок.
2
Закупити необхідні для установки матеріали: труби і фітинги до них, запірну арматуру. Під гарячу воду вибирайте тільки пластикові і металопластикові труби. Діаметр труб повинен збігатися з діаметром вхідних і вихідних отворів водонагрівача, оскільки його робота безпосередньо залежить від розташування тена.
3
Визначте місце установки обладнання. Настінні водонагрівачі будуть ідеально виглядати над мийкою, а ось підлогові можна розмістити під раковиною. Уважно вивчіть паспорт обладнання, оскільки встановлювати його потрібно так, як вказано в паспорті.
4
Якщо ви вибрали настінний проточний водонагрівач , то на стіну встановіть кріплення, на яке і буде повішений агрегат. У комплекті з устаткуванням є і схема розташування всіх отворів, які необхідно просвердлити. Оскільки розмір обладнання не більше, ніж коробка з-під чобіт, а води в них під час використання практично не буває, то і вага такого водонагрівача невеликий. При кріпленні настінних моделей великого обсягу, можливо, будуть потрібні спеціальні кронштейни. Тому не варто виключати варіант запрошення професіоналів.
5
Монтаж водопроводу залежить від типу обладнання. Якщо ваш варіант дуже простий, то просто надіньте гнучкий шланг, який входить в комплект водонагрівача на кран з холодною водою. При наявності більш складної моделі необхідно буде «врізатися» в водопровідну систему. Незважаючи на свою трудомісткість цей варіант найбільш надійний.