Як зробити зручною кухню. Як зробити самому кутову підставку під раковину на кухню.

Навіть найменшу кухню можна зробити зручною за допомогою грамотного розміщення меблів, техніки і комунікацій. Витончене дизайнерське рішення здатне виправити прорахунки архітектури і візуально розширити простір.
Вам знадобиться
  • Мірна стрічка, папір, ручка.
Інструкція
1
Замірте параметри вашої кухні. Висота, довжина і ширина простору, протяжність вікна, ширина підвіконня, наскільки відступають від стіни труби, ширина дверного отвору. Складіть схему кімнати, на якій буде зарисовано розташування прорізів і комунікацій. Нанесіть на схему розміри.
2
Запишіть свої вимоги до кухні. Наприклад, якщо у вас велика сім'я і ви часто вечеряєте разом, то вам знадобиться великий стіл. Або, навпаки, ви живете один і взагалі не любите їсти на кухні, а робите це в іншій кімнаті, тоді вам потрібні тільки робочі поверхні. Визначтеся з тим, яка техніка вам потрібна. Будете ліви зберігати на кухні сервізи, чи потрібна вам стійка під келихи?
3
Подумайте про те, як ви можете використовувати простір кухні, щоб поєднати декілька функцій в одному предметі. Наприклад, ви можете використовувати широкий підвіконня як стіл. Ще можна розмістити в ньому раковину.
4
Як правило, саме грамотне розташування раковини дозволяє зробити простір кухні зручним. В маленьких кухнях краще розмістити її по центру біля стіни. Так у вас залишиться місце з боків для плити і холодильника. А раковина, розташована в кутку, зручна для просторих кухонь.
5
Виберіть предпочтительную колірну гамму. В маленьких кухнях краще використовувати світлі тони. Вони розширюють простір і створюють відчуття комфорту.
6
Продумайте свої вимоги до гарнітуру до дрібниць. В ідеалі, туди повинна вміщуватися вся начиння, а сам гарнітур не повинен повністю займати простір кухні. Важливо спланувати його розміщення так, щоб ви могли вільно переміщатися, не натикаючись на меблі. Все шафки повинні бути розташовані на зручній вам висоті.
7
Оптимальний варіант, це коли відстань між робочою поверхнею і підвісними шафами одно 45 сантиметрів. Висота підвісних шаф залежить від висоти вашої кухні. В середньому це 60 - 90 сантиметрів. Всі деталі гарнітура повинні легко відкриватися. Використовуйте ящики на коліщатках і ролл-двері.
8
Також не шкодуйте грошей на рейлінгові систему. Вона являє собою набір металевих труб, на які кріпляться полички, підставки під стакани, гачки та інші дрібниці. Все це дозволяє економити простір.
Корисна порада
Якщо маленька кухня ніяк не вміщає стіл, за яким вмістилася б вся сім'я, то перенесіть функцію їдальні в зал. Функції залу і кухні прекрасно уживаються в одному просторі завдяки поділу на зони.