Як вибрати дитячий матрац.

Низькоякісний або неправильно підібраний матрац може стати причиною алергії і викривлення хребта у дитини. Все постільні приналежності для малюка потрібно вибирати з особливою ретельністю і обережністю.
Інструкція
1
Виберіть матрац з натуральним наповнювачем, такі «начинки» мають назви: «Морські водорості», «Кокос» і «Солом». Із синтетичних наповнювачів, віддайте перевагу пінополіуретану. Цей матеріал екологічно чистий, тому безпечний для здоров'я малюка.
2
Придбайте той матрац , який би володів «диханням» і добре пропускав повітря. Він не повинен мати жодних неприємних або яскраво виражених хімічних запахів. Чохлів для матрац а купите кілька, щоб частіше їх міняти. Вони повинні бути виготовлені з натуральної бавовняної тканини.
3
Зверніть увагу на матрац з ортопедичним ефектом. Він дозволить спині дитини залишатися прямій і не допустить викривлення хребта. Для дітей молодше шести місяців підійдуть матрац и з жорстким кокосовим наповнювачем. Для дитини постарше підберіть більш м'який матрац , але він також повинен бути з ортопедичним ефектом.
4
Не купуйте матрац з м'яким ватним наповнювачем, для маленької дитини він абсолютно не підходить. Такий наповнювач може погано позначитися на хребті. Вата з часом збивається в грудки і шкодить здоров'ю малюка.
5
Ідеальна висота для пружинного блоку матрац а приблизно 13-15 сантиметрів. Матрац повинен точно підходити по ширині та довжині дитячого ліжка. Якщо він буде менше, виріб буде вільно рухатися по ліжку, заважаючи дитині нормально відпочивати.
6
Завеликий матрац піде хвилями, і це також буде перешкодою для здорового відпочинку дитини. Який би матрац ви не вибрали, утримуйте його в ідеальній чистоті і періодично виносьте на свіже повітря для провітрювання.
7
Регулярно вичищайте і провітрюйте чохол і сам матрац, бруд або пил можуть стати причиною алергії. Слідкуйте за тим, щоб на матраці не з'являлося пролежнів і вм'ятин. Для цього час від часу перевертайте його.