Як відправити фото по ICQ.

Коли ваші рідні та близькі живуть далеко від вас, то немає можливості часто спілкуватися між собою. Але є інтернет, тому ви можете посилати електронні листи і показувати нові фото . ICQ - це програма, яка дозволяє обмінюватися інформацією в мережі, в тому числі і відправляти фото друзям.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - програма ICQ;
  • - файл з фотографією.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в меседжер. Зачекайте, поки з'явиться ваш список друзів.
2
Зайдіть в пункт «Настройки». Він розташований біля головного меню ICQ або в діалоговому віконці з одним з контактів друзів зі списку. Знайдіть графу з назвою «Інші настройки» => «Передача даних».
3
Усвідомте, від яких користувачів ви хочете отримувати вхідну інформацію без запиту дозволу на подібну дію. Клацніть на ім'я, а потім натисніть кнопку "ОК". У вікні виберіть папку для збереження файлів. Вхідні від одного повинні зберегтися в окремий файл.
4
Переконайтеся, що співрозмовник налаштував ICQ так, щоб отримувати від вас вхідні. До них можна віднести фото , відео, музика, фільми.
5
Оберіть людини, якій ви бажаєте відправити свої фото графії по ICQ або інші файли. Відкрийте діалогове вікно повідомлень і напишіть про намір направити деяку інформацію.
6
Натисніть на віконце передачі даних. Відкриється адресний рядок, в якій потрібно задати шлях до фото графії на комп'ютері. Для цього виберіть папку, в якій знаходиться ваша фото картка, і диск. Клацніть на назву фото і клацніть «Відправити».
7
Запропонуйте одному прийняти ваш файл. У співрозмовника повинен з'явитися запит на отримання даних. Друг повинен підтвердити з'єднання між вашими обліковими записами. Після цього почне завантажуватися фото графия на його ПК.
8
Зверніть увагу, що повідомлення не повинно перериватися між акаунтами. При цьому не можна відключати інтернет-зв'язок, поки файл повністю не завантажиться.
Корисна порада
Самі останні версії месенджера ICQ дозволяють приймати файли набагато швидше. Потрібно просто «перетягнути» ярлик фото в діалогове віконце, і почнеться відправка вашої фотографіі.С допомогою цієї програми можна пересилати багато зображень одночасно. Для цього необхідно помістити їх в окрему папку або створити її архів, щоб стиснути розмір. Спробуйте відправити і відеофайли.
Коли ваші близькі знаходяться на відстані, потреба в спілкуванні зростає. Хочеться частіше листуватися, ділитися враженнями і показувати один одному нові фотографії . ICQ - програма для безкоштовного обміну інформацією.
Інструкція
1
Авторизируйтесь в будь-якій програмі, що підтримує режим ICQ: це може бути QIP, Miranda, Mail агент, ICQ та їх аналоги. Зачекайте, поки завантажиться ваш список контактів.
2
Налаштуйте опції передачі інформації. Натисніть кнопку з гайковим ключем - «Налаштування». Вона знаходиться біля головного меню відкритого вікна ICQ або в діалоговому вікні з одним із контактів з вашого списку. Виберіть графу «Інші настройки», а в ній вкладку «Передача даних».
3
Оберіть, від яких користувачів ви згодні приймати вхідні дані без запиту дозволу на цю дію. Клікайте на ім'я, а в кінці натисніть "ОК". Виберіть папку збереження файлів. За умовчанням це системні папки аськи, що зберігаються в папці установки програми. Вхідні від кожного друга збережуться в папку з його ім'ям.
4
Переконайтеся, що ваш співрозмовник налаштував аську так, щоб приймати від вас вхідні дані. До них відносяться фотографії , музика, фільми, будь-які файли і папки.
5
Оберіть користувача, якому ви хочете відправити свої фотографії або інші медіафайли. Відкрийте вікно повідомлень і попередьте його про намір поділитися інформацією.
6
Натисніть на вікно передачі даних. Перед вами відкриється адресний рядок, в якій ви повинні задати шлях до зазначеної фотографії на вашому комп'ютері. Виберіть диск і папку, всередині якої знаходиться фотокартка. Клікніть на назву фотографії та натисніть кнопку «Відправити».
7
Останні версії програм ICQ дозволяють «перекидати» файли набагато швидше, не вводячи довгий шлях до папки. Просто «перетягніть» ярлик фотографії у вікно повідомлень, і почнеться відправка фотографії .
8
За допомогою програми ICQ ви можете пересилати безліч фотографій одночасно, помістивши їх у загальну папку або створивши її архів для стиснення розміру. Спробуйте крім фотографії відправити інші медіафайли.
9
Після того, як ви запропонували одному прийняти вхідний файл, у нього з'явився відповідний запит на прийняття даних. Він повинен підтвердити з'єднання між вашими акаунтами: тільки після цього почнеться завантаження фотографії на його комп'ютер. Не завершуйте сполучення між акаунтами і не вимикайте інтернет, поки смуга завантаження не покаже, що файл повністю прийнятий.
Зверніть увагу
Час доставки файлу по ICQ залежить від його об'єму і швидкості інтернет-трафіку.