Як змінити ставку ПДВ в 1С. Як змінити адресу в 1с.

Внесення змін до програми «1С: Бухгалтерія» здійснюється різними способами в залежності від використовуваної вами версії. Зверніть увагу, що крім зміни ставки податку вам необхідно відстежити відображення її в господарських операціях.
Інструкція
1
Для зміни ставки податку на додану вартість в програмі «1С: Бухгалтерія» версії 8 відкрийте редагування облікової політики в меню підприємства. Якщо ви все ще використовуєте 7 версію програмного забезпечення, перейдіть до меню «Довідники» і знайдіть пункт «Константи». Виберіть, відповідно, пункт ПДВ , змініть його, підтвердіть операцію і перевірте відображення нової ставки на прийнятих і відвантажених позиціях, а також в різних документах, які зачіпають даний податок.
2
Якщо з яких-небудь причин ставка податку на додану вартість не може бути змінена в програмі «1С: Бухгалтерія», перевірте параметри облікової політики підприємства та інші елементи, які дана зміна зачіпає. А коли б не виявлено будь-яких протиріч чи конфліктів, зверніться в службу технічної підтримки або викличте спеціаліста за даною програмою для подальшого усунення несправності в роботі.
3
Якщо ви помічаєте, що не справляєтеся з виконанням роботи в програмі «1С: Бухгалтерія», запишіться на спеціальні курси підготовки фахівців, які проводяться практично в кожному місті. Для підвищення навичок роботи з системами автоматизації бухгалтерського обліку на підприємстві також необхідно періодично оновлювати свої знання у міру випуску оновлень програм, крім цього потрібно також бути в курсі змін в законодавстві про ведення бухгалтерського обліку.
4
Не забувайте читати прикладену до оновлень програми інформацію і зареєструйтеся на спеціальних форумах бухгалтерів і програмістів 1С, це допоможе вам не тільки отримати своєчасну допомогу від користувачів ресурсу, а й розширити загальні знання в даній області. Намагайтеся не ігнорувати поради інших користувачів щодо тієї чи іншої проблеми з використанням програм 1С.
Корисна порада
Читайте спеціальну літературу по 1С.
Облік ПДВ в 1С проводиться автоматично, тобто на підставі тих документів і операцій, які були введені користувачем в інформаційну базу. До того ж «1С: Бухгалтерія» забезпечує автоматичне формування звітних форм, які передбачені Податковим Кодексом РФ та іншої нормативної документацією. Однак, незважаючи на автоматизацію процесу обліку, користувач у разі потреби може внести зміни в ПДВ.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з 1С.
Інструкція
1
Кожна організація, яка веде облік ПДВ в інформаційній базі 1С, може мати індивідуальні особливості облікової політики (реалізація операцій з ПДВ 0% або без ПДВ, вибір системи оподаткування, якою передбачається сплата єдиного податку на поставлений дохід і т.д .), тому спочатку повинні бути задані параметри облікової політики.
2
Щоб задати певні параметри, виберіть у меню «1С: Бухгалтерія» «Підприємство», потім перейдіть по вкладці «Облікова політика», а після клікніть по «Облікова політика (податковий облік)» та встановлення опцій обліку.
3
Крім облікової політики, на порядок обліку ПДВ можуть також впливати спосіб оцінки МПЗ і деталізація аналітичного обліку з контрагентами. Якщо, приміром, списання МПЗ здійснюється «за середньою», то може бути дещо обмежена функціональність окремої підсистеми обліку ПДВ, через що буде складно відстежити ПДВ по придбаних цінностей, призначеним для операцій з ПДВ 0%.
4
В свою чергу, недостатня ступінь деталізації аналітичного обліку з контрагентами може стати причиною непроведення документів з обліку ПДВ, наприклад, може не проводитися «Реєстрація оплати постачальника для ПДВ».
5
Пам'ятайте: достовірний податковий облік починається з правильного введення початкових залишків по ПДВ. Але це зовсім не означає, що достатньо заповнити сальдо по 19 рахунку «ПДВ по придбаних цінностей» та рахунку 76.АВ «ПДВ за авансами і платежами»: обов'язково заповнюйте регістри «ПДВ покупки» і «ПДВ продажу». Для зміни початкових залишків по ПДВ відкрийте документ «Введення початкових залишків ПДВ» та внесіть відповідні дані по придбаних цінностей, не отриманих від покупців ПДВ і ПДВ з одержаних авансів.
6
Приватний випадок, при якому потрібна внести зміну до ПДВ в 1С - зменшення вартості відвантаженого вашому підприємству товару чи наданих послуг. В цьому випадку різниця між сумами ПДВ, знайдена виходячи з вартості відвантаженого товару (наданих послуг) до зменшення і після цієї процедури, підлягає відновленню. На кожен товар, вартість якого була зменшена, виписується окрема корректировочная рахунок-фактура, яка є підставою для зміни ПДВ.
Зверніть увагу
Уважно заповнюйте суми: не допустите помилку!
Корисна порада
З введенням з 1 жовтня 2011 коректувальних рахунків-фактур «негативні» рахунки-фактури, що зменшують ПДВ, стали правомірними.