Як потрапити в резиденцію Діда Мороза.

У всьому світі налічується кілька резиденцій Діда Мороза. Так що потрапити в казку - не проблема, двері відкриті і для дітей, і для дорослих, які вірять в Діда Мороза! Найпростіше, звичайно, відвідати ті будинки цього чарівника, які розташовані в Росії. Подорож можна організувати самому або звернутися в туристичне агентство.
Вам знадобиться
  • - документи, що посвідчують особу;
  • - гроші;
  • - теплий одяг;
  • - святкові наряди;
  • - предмети гігієни;
  • - фотоапарат і/або відеокамера.
Інструкція
1
Оберіть резиденцію Діда Мороза, яку хотіли б відвідати. Найпопулярніші - під Великим Устюгом, у парку Кузьминки в Москві, в Біловезькій Пущі в Білорусі. Є й інші будинки, де гостей зустрічає добрий Дідусь Мороз - на Уралі, Алясці, в Україні. Декілька резиденцій відкриті і для тих, хто хоче зустрітися з Санта-Клаусом.
2
Зв'яжіться з адміністрацією резиденції казкового Дідуся Мороза. У листі важливо повідомити терміни, коли ви хочете прибути у володіння, кількість гостей. Лист можна відправити поштою - звичайною або електронною. Або залиште заявку адміністратору по телефону.
3
Оберіть тип транспорту, на якому будете добиратися до місця. Так, у Великий Устюг можна прибути на літаку - зовсім поруч з резиденцією Діда Мороза розташований аеропорт. Якщо вирішили їхати на поїзді, бронюйте квитки заздалегідь, особливо в новорічні свята. Ажіотаж буде і в день народження чудесного чарівника, і в будь шкільні канікули.
4
Визначтеся, де ви зупинитеся на весь час перебування. У всіх резиденціях Діда Мороза є готелі або гостьові будиночки. Подумайте, чи влаштують вони вас за ціною. Бути може, вам більше підійде оренда квартири або будинку поблизу володінь зимового чарівника.
5
Зв'яжіться з туристичним агентством, якщо не хочете займатися пристроєм поїздки в царство Діда Мороза самостійно. Дізнатися, що входить у вартість подорожі: харчування, проїзд, проживання, страховка, вхід в резиденцію , екскурсії по території. Уточніть, в який сезон краще їхати - чи існує можливість побувати в резиденції цілорічно, скільки днів ви пробудете у Великому Устюзі по путівці.
Корисна порада
Візьміть в подорож вологі серветки, чисті рушники - вони особливо знадобляться, якщо ви їдете на поїзді. Якщо берете в подорож дітей, продумайте, як організувати харчування. Їжі брати багато не варто, пообідати можна буде і у вагоні-ресторані. А в околицях резиденції Діда Мороза повно кафе, де пристойно годують.