Як очистити диван. піна для чищення диванів.

Купуючи новий диван , ми керуємося величезною кількістю критеріїв. Є матеріал мазкий, доводиться починати жаліти вже через пару місяців після покупки. М'яку меблі не випереш в звичайній машині, і часом господиня вже й не знає, відмивати чи їй старий диван або простіше купити новий.
Вам знадобиться
  • - Миючий пилосос
  • - Мильний розчин
  • - Пінки для чистки килимів і меблів
  • - Обілювачі
Інструкція
1
Способи очищення м'яких меблів від бруду, плям і затертостей залежать як від виду оббивки, так і від різновиду забруднення. Найлегше доглядати меблями зі шкіри або шкірозамінника. Такий диван достатньо протерти вологою ганчіркою, і він знову виглядає як новий. Для сильних забруднень можна використовувати звичайний мильний розчин без агресивних добавок.
2
Ситуація значно ускладнюється, якщо диван ная оббивка представляє собою будь-якого роду текстиль - жаккард, флок, велюр. Найпростіше чиститься такий диван за допомогою звичайного миючого пилососа. Побризкайте особливо забруднилися місця яким-небудь засобом для виведення плям, почекайте 15-45 хвилин, щоб засіб встигло впливати на плями. Заправте пилосос миючим розчином і помийте диван . Якщо диван дуже брудний, може статися, що процедуру миття доведеться повторити 2-3 рази. Причому в останній раз для миття краще взяти чисту воду, ви здивуєтеся, побачивши, скільки мила ввібрав в себе диван при митті.
3
Якщо ж пилососа у вас немає, скористайтеся спеціальною піною для чистки килимів і диван ів. Набризгайте піну на диван , розітріть її губкою по поверхні, почекайте, поки піна висохне, і зберіть бруд звичайним пилососом.
4
Ніколи не тріть диван надто ретельно, яким матеріалом він не був би оббитий. Сильне тертя може викликати часткове пошкодження оббивки, і витерте місце буде помітно відрізнятися від решти поверхні.
5
Плями з диван ов виводяться точно так же, як і з будь-якого текстилю. Подивіться, чим виводиться то чи інше пляма з одягу і поступите таким же чином і з поверхнею диван а. Наприклад, плями від чаю та кави найкраще обробити розчином оцту, сліди чорнила вимиваються ацетоном і так далі. Але перш ніж вступити в бій з плямою, спробуйте нанести засіб для виведення плям на диван в непомітному місці, щоб переконатися, що він не зіпсує оббивку.
6
Досить оглянувши знову став чистим диван , подумайте, яким чином ви зможете вберегти його від забруднень в майбутньому. Звичайнісінька накидка не тільки продовжить життя вашої м'яких меблів, а й помітно прикрасить її, зробить затишніше.
Корисна порада
Піна для чистки автомобільного салону очистить диван краще звичайних засобів, преназначенних для використання вдома.