Як поповнити організм калієм.

Дефіцит калію призводить до порушення роботи серця, так як він є головним живильним елементом для серцевого м'яза. Також недолік калію і порушення регуляції його обміну збільшує ризик появи депресії, порушує роботу нирок, органів травлення і т.д.
Вам знадобиться
  • - мед;
  • - яблучний оцет;
  • - харчові добавки з вмістом калію.
Інструкція
1
Найпростішим способом поповнення запасів калію в організмі є збільшення споживання продуктів, що містять його. Багато калію в куразі, урюк, чорносливі, сушених грушах і вишні. Досить з'їдати по жмені розмочених сухофруктів в день, щоб заповнити дефіцит цього мікроелемента. Калій міститься в картоплі, тому, якщо у вас є виражений недолік калію, їжте її кожен день (в печеному вигляді або в «мундирі»). Калієм багата буряк, горіхи, квасоля, горох, капуста, виноград і пр. Практично всі сорти риби містять калій. Також багато його в шоколаді і солодощах.
2
Створіть умови для найкращого засвоєння калію: додайте у свій раціон продукти, що містять магній і вітамін B6 (фундук, арахіс, риба). Хоча калій досить легко всмоктується організмом, полегшити його засвоєння необхідно в період лікування хронічних захворювань. При нестачі магнію порушується засвоєння калію, тому стежте за тим, щоб у вашому раціоні були присутні овочі та фрукти, гречана і пшоняна каші, горіхи, житній та пшеничний хліб, сир, шоколад і пр.
3
Зменшіть відсоток вступу повареної солі в організм. Відмовлятися від неї зовсім не можна, так як натрій і калій регулюють водно-сольовий баланс в організмі . Однак надлишок солі призводить до порушення засвоєння калію. Соліть готові страви, а готуйте без неї - так легше контролювати кількість з'їдається солі.
4
Все солодкі газовані напої впливають на співвідношення мікроелементів в організмі , зокрема, підвищують ризик виникнення гіпокаліємії. Тому відмовтеся від їх вживання зовсім.
5
Приймайте калийсодержащие харчові добавки та лікарські препарати - це швидкий спосіб поповнити недолік калію і врівноважити його баланс з іншими елементами. Ви також можете пропити полівітамінний комплекс, якщо порушення в роботі органів незначні або ще не почали проявлятися.
6
Щоб регулювати баланс калію в організмі , слід щодня випивати склянку кип'яченої води, в якому розмішено мед і яблучний оцет (по чайній ложці). Пийте повільно, краще через соломинку.