Як зберігати сирокопчену ковбасу. Як зберегти сирокопчену ковбасу в поїзді.

Сирокопчена ковбаса - продукт з давньою історією. Копчені ковбаски подавалися на стіл вже в Стародавньому Римі, коптили ковбаси в середньовічній Європі, в Росії цей продукт в петровські часи привезли німці. Недарма одне з прізвиськ, дане цієї нації російським народом - «ковбасники». Майже у кожної нації є свої, особливі рецепти сирокопчених ковбас - це і віденські ковбаски, й іспанські чорісо, і італійська мортаделла і сотні інших сортів. Смачний делікатесний продукт зберігається довго, але й у нього є свої «вимоги».
Вам знадобиться
  • - харчова плівка;
  • - фольга;
  • - контейнер для зберігання харчових продуктів.
Інструкція
1
Зберігання цілої сирокопченої колбасиСирокопченую ковбасу в ненарушенной оболонці не обов'язково зберігати в холодильнику. Повісьте палицю в добре провітрюваному приміщенні з температурою від 10 до 16 градусів тепла, і вона буде збережена не менше трьох місяців. Якщо ви будете зберігати її так довше, вона не стільки зіпсується, скільки засохне, скоріше навіть закаменеет і з ласощів перетвориться на зброю. «Реанімувати» таку ковбасу можливо - потрібно просто обернути її у вологу льняну тканину і прибрати в холодильник. Звичайно, така ковбаса трохи втратить в смаку, але ви хоча б зможете її розрізати і розжувати.
2
Ще один спосіб, який підходить для занадто жорсткою ковбаси - обробка парою. Закип'ятіть воду у великій каструлі, розмістіть над нею пароварку або просто друшляк, покладіть ковбасу , зменшіть вогонь до середнього і тримайте ковбасу над парою 20-25 хвилин. Ще теплу ковбасу приберіть в холодильник.
3
У холодильнику ціла палиця сирокопченої ковбаси може зберігатися близько року. Тримайте її в овочевому або фруктовому відсіку. Якщо на оболонці ковбаси з'явиться білуватий наліт, протріть палицю ганчіркою, змоченою в рослинному маслі.
4
Ковбасу, яку ви вже почали нарізати, зберігайте лише в холодильнику, обернувши зріз харчовою плівкою або прибравши палицю в контейнер.
5
Зберігання сирокопченої ковбаси, нарізаної на кусочкіВи можете зберігати ковбасу у вакуумній упаковці, не відкриваючи її, відповідно до зазначених на ній термінами.
6
Нарізану ковбасу зберігайте в пластиковому контейнері або оберніть вощеного папером. Також підійде харчова плівка. Сирокопчена ковбаса скибочками може зберігатися 5-7 днів, обов'язково в холодильнику.
7
Ви можете заморозити нарізану ковбасу . Для цього оберніть скибочки в фольгу або приберіть в зіп-пакет. Ретельно видавіть з упаковки повітря і покладіть ковбасу в морозилку. Так її термін зберігання триватиме до 3-6 місяців. Перед тим як подавати заморожену ковбасу до столу, дайте їй відтанути в холодильнику протягом 3-4 годин.
В даний час дуже популярними є варені ковбаси. Їх готують з просоленого фаршу при температурі 80 градусів. Термін зберігання варених ковбас - не більше трьох діб. Варено-копчені та напівкопчені ковбаси можуть зберігатися в холодильнику до двох тижнів. Сирокопчені ковбаси володіють самим тривалим терміном зберігання - до одного місяця. Незважаючи на ці терміни, будь-яка ковбаса вимагає правильних умов зберігання.
Інструкція
1
Якщо шинка трохи засохла або "завітрились", покладіть її на 30 хвилин в миску з холодним молоком.
2
Якщо на ковбасі з'явилася цвіль, занурте її в дуже солону воду на 2-3 хвилини. Вийміть і обітріть чистою серветкою.
3
Щоб зрізаний кінець ковбаси не «заветрівалось", змастіть його невеликою кількістю жиру або яєчним білком.
4
Якщо ковбаса стала трохи слизькою, ретельно промийте його в холодній воді і обсмажте в олії.
5
Якщо ви купили ковбасу і хочете вжити її тільки через пару тижнів, візьміть 3 столові ложки солі і розведіть в 2 склянках холодної кип'яченої води. Опустіть в даний розчин ковбасу на кілька хвилин. Потім вийміть, дайте їй висохнути, загорніть у пергаментний папір і помістіть в холодильник. Завдяки цьому способу ковбаса залишиться свіжою і практично не втратить своїх смакових якостей.
Корисна порада
Ні в якому разі не вживайте ковбасу, яка змінила колір або запах. Не старайтесь її зберегти. Викидайте не замислюючись! В іншому випадку ви ризикуєте отримати важке харчове отруєння.