Як відкрити металопластикові вікна.

На сьогоднішній день все більше людей віддають перевагу металопластиковим вікнам . І це невипадково - пластикові віконні конструкції мають цілу низку переваг перед традиційними дерев'яними. Вони довговічні, герметичні, мають високі показники звукоізоляції і теплозахисту і не вимагають особливого догляду. До того ж, виробники постачають сучасні вікна зручними і простими у використанні механізмами відкриття, що вигідно відрізняються від тих, що встановлені на дерев'яних аналогах.
Інструкція
1
Все металопластикові вікна можна умовно розділити на кілька видів залежно від способу їх відкриття - глухі, оснащені поворотним механізмом і вікна з поворотно-відкидним механізмом.
2
У глухих віконних конструкцій механізм відкриття відсутня. Установка глухих вікон проводиться, як правило, в приміщеннях, з великою кількістю віконних прорізів, частина з яких оснащують склопакетами з механізмами відкриття. Такий підхід дозволяє значно заощадити на фурнітурі. Інший поширений варіант - установка комбінованих вікон. Такі конструкції встановлюються на великі віконні прорізи. Кілька секцій комбінованих вікон виконані глухими, а одна - як правило, середня - оснащена механізмом відкриття.
3
Металопластикові вікна, оснащені поворотним механізмом відкриття і орними стулками, функціонують так само, як і звичні всім, класичні дерев'яні конструкції. Вікно відкривається тільки в одній площині. Як правило, при повороті ручки, стулка відкривається в праву сторону. Однак при бажанні можна встановити механізм, що дозволяє відкривати вікно вліво.
4
Найбільш популярним і сучасним вважається поворотно-відкидний механізм віконних конструкцій. Цей механізм відкриття передбачає кілька додаткових проміжних положень.
5
Поверніть ручку вікна в горизонтальне положення. При цьому спеціальна клямка, встановлена на рамі, розімкнеться і ви зможете відкрити вікно традиційним способом.
6
Однак далеко не завжди є необхідність відкривати вікно навстіж. У холодну або дощову пору року, як правило, досить невеликого припливу свіжого повітря для провітрювання приміщення. У старих дерев'яних конструкціях з цим завданням зазвичай справлялися кватирки. Металопластикові вікна кватирок не мають. Для режиму провітрювання якраз і використовується відкидний механізм конструкції.
7
Поверніть віконну ручку і встановіть її вертикально, направивши вгору. При такому положенні клямка вікна зафіксує нижню частину рами. Завдяки спеціальним полозам верхня частина стулки відхилиться від вертикального положення на кілька сантиметрів.
8
Встановіть ручку вікна в діагональне положення - віконно відкриється на кілька сантиметрів по діагоналі, забезпечивши мінімальний рівень провітрювання.
9
Слід пам'ятати, що перемикання положення стулки необхідно проводити при закритому вікні. Якщо вікно відкрите, то змінювати положення ручки можна.