Як продати килим.

Колись килими вважалися ознакою і атрибутом матеріального благополуччя і багато господинь прагнули придбати їх у свої квартири, прикрасить ними стіни, постелити на підлогу. Згодом мода на килими пройшла, їх замінили більш практичні підлогові покриття. Зі стін їх теж прибрали. Але якщо ви - володар раритетного вовняного килима ручної роботи, то ви завжди зможете продати килим колекціонерові або тому, хто любить подібні дизайнерські рішення.
Інструкція
1
Приготуйте килим до продажу. Його слід попередньо почистити, навіть якщо він якийсь час стояв згорнутим. Якщо він не дуже забруднений, то можливо, достатньо буде просто пропилососити його гарненько. У тому випадку, коли на ньому виявляться плями, придбайте спеціальні засоби для чищення килимів і спробуйте вивести забруднення. Не варто використовувати для чищення миючий пилосос - просушити ворс добре у вас не вийде і в килимі можуть завестися кліщі.
2
Сильно забруднене килим здайте в хімчистку або в клірингову компанію, практикующую чистку килимів. Ці підприємства використовують чистячі засоби, які не тільки видаляють плями, але і освіжають кольору, роблять їх яскравішими. Така процедура може цілком окупитися, оскільки дозволить вам збільшити продажну вартість килима.
3
Зробіть фотографії килима, сфотографувавши його цифровим фотоапаратом. Фотографій краще зробити декілька, як мінімум, дві. На одній ваш килим повинен бути зображений повністю, на другий - сфотографуйте його фрагмент крупним планом, щоб була видна структура ворсу.
4
Помістіть оголошення в місцевих газетах типу «З легкої руки» або «З рук в руки». Фотографії вони, зазвичай, не приймають, але спробуйте знайти кілька «теплих» слів про своє килимі, щоб привернути увагу покупця. В оголошенні обов'язково вкажіть його розміри, країну, де він був витканий, рік виготовлення, якщо він відомий, і матеріал, з якого витканий. Розкажіть про те, в якому стані килим , висів він на стіні або прикрашав собою підлогу в кімнаті. Не забудьте написати свої контактні телефони та адресу електронної пошти.
5
Крім цього, розмістіть подібні оголошення в інтернеті, на спеціалізованих сайтах, де ваш килим може знайти собі нових господарів. Прикладіть до оголошення фотографії та очікуйте, коли з'являться покупці. Перед їх приходом розкладіть килим , оскільки вони, напевно, захочуть побачити його повністю, в розгорнутому вигляді.