Як встановити бездротову мишу. бездротові мишки підключення настройка.

Бездротова миша - вкрай зручний пристрій, що дозволяє не прив'язуватися до комп'ютера, і, тим не менш, керувати ним як звичайної провідний мишкою. Бездротові вказівні пристрої різних виробників можуть відрізнятися деякими особливостями при установці і підключенні до комп'ютера. Однак існує кілька загальних правил, що дозволяють швидко встановити бездротову мишу.
Інструкція
1
В комплект бездротових пристроїв входять USB-адаптер, диск з драйверами і, безпосередньо, сама мишка. Перше, що потрібно зробити - це встановити драйвера в операційну систему. Вставте диск з комплекту в привод; якщо почався автозапуск, драйвера встановляться самостійно. Якщо нічого не відбувається, відкрийте диск через провідник і пошукайте на ньому файли з назвами "Install.exe" або "Setup.exe". Запустіть їх.
2
Підключіть бездротовий адаптер в USB-порт комп'ютера. Система виявить новий пристрій, зробить пошук драйверів для нього і повідомить про вдалу установці обладнання.
3
Заздалегідь подбайте про батарейках для мишки, якщо вони не входять в комплект поставки. Після визначення системою USB-адаптера вставте батарейки в миша. Зазвичай цього вистачає для установки і визначення бездротової миші. Рідше може знадобитися перезавантаження комп'ютера.
4
Деякі моделі пристроїв оснащені додатковими кнопками для адаптації та настройки адаптера і миші на сигнали один від одного. Якщо на ваших пристроях такі перемикачі є, натисніть їх. В деяких моделях бездротових пристроїв необхідно кілька секунд утримувати ці кнопки натисненими. Чи потрібно це робити для вашої бездротової миші, або настройка сигналів адаптера і мишки відбуваються іншим способом, слід прочитати в керівництві користувача.