Як налаштувати готовий сервер.

Налаштування готового інтернет- сервера - це тривалий і досить складний процес. Необхідно також попередньо налаштувати обладнання для сталої роботи сервера і переконатися, що воно відповідає необхідним вимогам.
Інструкція
1
Підготуйтеся до налаштування інтернет-сервера. Переконайтеся, що ваша система має необхідне програмне забезпечення для роботи в мережі, підтримує Transmission Control Protocol/Internet Protocol (TCP/IP). Даний протокол виконується найважливіші серверні функції. Якщо комп'ютер, який ви будете використовувати, вже має налаштоване підключення до інтернету, то протокол, швидше за все, встановлений.
2
Перевірте, чи включена в системі служба Windows Workstation. Вона призначена для коректного відображення веб-сторінок і передачі файлів по FTP. Тип сервера IIS7 вимагає наявності операційної системи Windows Server для нормального розподілу навантаження. Переконайтеся, що програмне забезпечення належним чином виконує необхідні функції.
3
Встановіть статичний IP-адресу для вашого сервера. Використання динамічних адрес IP є зручним рішенням для одноосібного використання, але це не кращий варіант для установки серверів. Підключити статичний IP-адресу можна у вашого провайдера. Також необхідно створити спеціальний вхід в систему для мережевого адміністратора.
4
Зареєструйте сервер. Скористайтеся послугами вашого провайдера, NetworkSolutions.com, GoDaddy.com або аналогічних реєстраційних служб, що надають безпечне доменне ім'я. Воно буде пов'язано зі статичним IP-адресою сервера, щоб направляти користувачів на ваш сайт.
5
Додайте і активуйте необхідні інтернет-послуги. Для можливості розміщення на сервері веб-сторінок запустіть службу IIS в системі Microsoft або ж приступите до передачі файлів за допомогою File Transfer Protocol (FTP). Використовуючи адміністраторські функції встановіть необхідний рівень захисту сервера і протестуйте його на пропускну здатність і стійкість до навантажень.
Counter Srike являє собою одну з найпопулярніших мережевих ігор з жанру «стрілялок». Щоб отримати можливість грати через інтернет, необхідно або підключитися до існуючого, або самостійно встановити ігровий сервер. Крім установки вам буде потрібно його налаштувати для коректної роботи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - встановлений сервер Counter Strike.
Інструкція
1
Перейдіть в папку з встановленим сервером Counter Srike, відкрийте файл server.cfg для настройки сервера КС. В поле Hostname введіть потрібне ім'я сервера. При необхідності встановити пароль на управління сервером за допомогою консолі клієнта, введіть його в поле Rcon password.
2
В поле Mp timelimit введіть кількість хвилин, що відводяться на карту. Час старту раунду (в секундах) введіть в поле Mp_Freezetime. Для включення режиму попадання по своїх встановіть значення 1 в поле Mp_Friendlyfire. Тривалість раунду в хвилинах задайте в полі Mp_Roundtime.
3
Встановіть при необхідності можливість гри по локальній мережі, щоб налаштувати сервер Counter Srike, для цього в поле Sv lan введіть значення 1, для відключення можливості встановіть 0. Введіть в поле sv_contact your @ mail свою адресу електронної пошти. Далі впишіть імена файлів, які будуть запускатися автоматично при запуску клієнта гри в поле Exec. Тут можна використовувати кілька імен файлів.
4
Перевірте, чи правильно вам вдалося налаштувати сервер CS, для цього зробіть запуск сервера за допомогою рядка: hlds.exe, далі для старту сервера в режимі консолі введіть console, sv_lan 1, далі, щоб запустити мод СS впишіть game cstrike , maxplayers «Введіть максимальну кількість гравців, що приймається сервером» map введіть ім'я запускається карти port «Введіть адресу порту, який буде використаний сервером» ip «Введіть адресу, на якій знаходитиметься сервер».
5
Для підключення модів на сервер скачайте Metamod за посиланням http://metamod.org/(на сайті виберіть потрібну операційну систему і клацніть по посиланню з назвою файлу), розпакуйте архів в будь-яку папку, скопіюйте його вміст в папку cstrike/addons/metamod. Далі відкрийте за допомогою програми «Блокнот» файл cstrike/liblist.gam, виправте рядок Gamedll "Dlls/Mp.Dll на gamedll" addons/metamod/metamod.dll. Збережіть змінені настройки.