Як зняти щиток приладів.

Панель приладів є однією з важливих частин салону автомобіля. Іноді для ремонту або заміни панелі виникає необхідність її демонтажу. Зняття щитка приладів - досить копітка робота, що вимагає певних знань, часу і уваги. Однак якщо ви впевнені в своїх силах, можна спробувати здійснити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - шліцьова викрутка;
  • - гайкові ключі.
Інструкція
1
Отсоедините клему «мінус» від батареї акумулятора. Відкрутіть саморізи, що фіксують ліву накладку консолі панелі приладів за допомогою хрестової викрутки. Виведіть виступ, розташований в нижній частині накладки з кронштейна кузова і демонтуйте накладку.
2
Відкрутіть гвинти кріплення правої накладки приладової панелі, використовуючи викрутку Philips. Демонтуйте екран.
3
Вийміть радіоприймач, від'єднайте від прикурювача колодку джгута проводів. Вийміть патрон лампи підсвічування. Відкрутіть саморізи і утопите колодку діагностичного роз'єму.
4
Демонтуйте рукоятку вимикача вентилятора опалення, підчепивши її викруткою. Для цього вставте шлицевую викрутку між рукояткою і важелем.
5
Відкрутіть саморізи, розташовані над і під щитком приладів . Подденьте шліцьовій викруткою і демонтуйте заглушку. Відкрутіть верхній саморіз, фіксуючий накладку панелі приладів . Отвинтите саморізи нижнього кріплення. Відведіть щиток пенелі приладів в сторону.
6
Пометьте або запам'ятайте порядок приєднання проводів до вимикачів. Від'єднайте колодки джгутів проводів від бортової системи контролю і від клавішних вимикачів. При необхідності вийміть вимикачі з накладки приладової панелі. Зніміть щиток панелі приладів .
7
Відкрутіть гвинти кріплення, фіксуючі кронштейн рульової колонки, і опустіть колонку вниз. Відведіть кронштейн приладової панелі в сторону. Від'єднайте від нього тримачі запобіжників і реле і контролер. Зніміть підрульові вимикачі.
8
Демонтуйте циліндр перемикач освітлення і циліндр гидрокорректора фар. Від'єднайте дроти. Зніміть важелі управління обігрівачем.
9
Отвинтите гвинти кріпильні гвинти рульової колонки і опустіть її. Відкрутіть саморізи, що фіксують панель приладів за допомогою хрестової викрутки.
10
Зніміть «вушка» правої і лівої поперечок приладової панелі з шпильок кріплення і потягніть панель на себе. Від'єднайте дроти плафона освітлення ящика. Вийміть приладову панель разом з поперечками.
11
Демонтуйте повітроводи приладової панелі. Відкрутіть кріпильні болти і від'єднайте накладку разом з корпусом верхнього ящика від приладової панелі.
12
Отвинтите саморізи і зніміть праву і ліву поперечки приладової панелі. Демонтуйте корпус нижнього і верхнього ящика.
13
Відкрутіть кріпильні болти петель кришки верхнього ящика і відокремте кришку від накладки приладової панелі. Збірка елементів панелі повинна проводитися в зворотній послідовності.
До заміні ламп освітлення приладів, контрольних ламп та індикаторів вдаються в разі їх несправності або при бажанні поміняти їх колір. Перед самостійним виконанням цієї операції ознайомтеся з інструкцією по ремонту автомобіля. Зверніть увагу на конструктивні особливості доступу до ламп і індикаторам, а також на їх маркування і технічні характеристики.
Вам знадобиться
  • - викрутки з плоским і хрестоподібним лезом;
  • - нова лампочка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
Перед початком робіт від'єднайте плюсової провід від АКБ. При наявності регульованою рульової колонки опустіть її вниз до упору. Якщо колонка не регулюється, можливо доведеться розібрати її облицювання.
2
Отвинтите гвинти кріплення щитка приладів. Зніміть панель приладів. Якщо щиток виймається з працею, що не допомагайте собі викруткою. Уважно огляньте утворилися пази і знайдіть внутрішні фіксатори кріплення панелі. Звільніть ці фіксатори. На деяких старих іномарках для доступу до ламп приладів доведеться знімати всю передню панель.
3
Навколо щитка приладів можуть перебувати щитки блоків управління (наприклад, дзеркалами). Їх теж необхідно демонтувати, щоб не заважали. Отвинтите кріплення комбінації приладів. Повертаючи цю комбінацію верхньою частиною на себе, витягніть її.
4
Від комбінації приладів від'єднайте всі джгути проводів. Вони можуть кріпитися роз'ємами-колодками або кронштейнами з гвинтами. Будьте уважні до дрібних деталей при виконанні цієї операції.
5
Повертаючи пінцетом патрон несправної лампи проти годинникової стрілки, витягніть лампу з настановного гнізда. З лампи зніміть світлофільтр, якщо він встановлений. Деякі лампи можуть перебувати під діелектричної пластиною на комбінації приладів. Відверніть гвинти кріплення цієї пластини для отримання доступу до решти лампам.
6
Замість ламп під діелектричної пластиною можуть бути встановлені світлові індикатори-діоди, впаяні в друковану плату. Для їх заміни паяльником Випаяти світловий індикатор і впаяти новий. Якщо навичок пайки немає, довірте цю операцію знайомому радиолюбителю або фахівцям з техцентру.
7
Уважно прочитайте написи на замінної лампі, діод або індикаторі. Нову лампу встановіть з тими ж характеристиками, що і замінна. Зокрема, установка лампи більшої потужності може з часом розплавити навколо себе пластмасові деталі або друковану плату.
8
Перед складанням перевірте всі встановлені лампи та індикатори. Зберіть щиток приладів і встановіть його на місце. Перевірте роботу ламп та індикаторів, підключивши АКБ.
Корисна порада
Причина несправності лампочки може критися не в самій лампі, а в живильному її проводі.