Як створити icq чат безкоштовно.

Додаток ICQ є одним з найпопулярніших засобів для спілкування з людьми по всьому світу. Програма дуже проста і зручна у використанні. Також ICQ дозволяє створювати чати для цілодобового спілкування і об'єднувати людей в спеціальні групи.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на комп'ютер додаток Jimbot. Це один з найбільш зручних інструментів для створення чатів на базі ICQ. Можна також скористатися версією jArt Group. Запустіть програму. У вікні, виберіть пункт меню «Чат-модуль».
2
Перейдіть на вкладку «Параметри підключення». Вкажіть відповідні налаштування. Виберіть кількість уінов, краще встановити число від 3 до 7. Вкажіть ваш особистий UIN у відповідному полі, щоб вибрати необхідні повноваження в чаті. Зайдіть на вкладку «Акаунт».
3
Введіть уіни користувачів чату. Авторизацію краще прибрати, якщо ви хочете прискорити процес додавання співрозмовників. Перейдіть в пункт «Опції чату» і вкажіть параметри, відповідні вашим вимогам. Придумайте назву чату. Після збереження параметрів модуль можна закрити і провести пробний запуск бота.
4
Скористайтеся програмою Topserver в якості альтернативного інструменту для створення чату. Під час установки додаток створить новий локальний диск, а по її завершенні відкриє браузер. Чи не закривайте його.
5
Знайдіть в інтернеті і скачайте відповідний бот для чату. Відкрийте щойно створений локальний диск і створіть у ньому папку під назвою Bot. Cкопіруйте в неї всі файли бота. Зайдіть в браузер і створіть базу даних під такою ж назвою (Bot). Запустіть командний рядок і введіть cmd. Виберіть файл jimbot.jar. Введіть команду java -jar jimbot.jar.
6
Поверніть командний рядок. Запустіть браузер і перейдіть по з'явилася в ньому посиланням. Введіть ваші логін і пароль. Зазвичай за умовчанням для них використовується слово admin. Таким чином ви справите вхід в новий чат, після чого можна буде приступати до його налаштуванні. Додайте список користувачів і вкажіть відповідні повноваження. Натисніть клавішу «Старт», щоб приступити до спілкування.
Ще не так давно інтернет- чати користувалися вельми великою популярністю. При всіх їх недоліках, вони були однією з перших форм організації динамічного онлайн спілкування. У наслідку чати були витіснені іншими засобами. Їх замінили інтернет-пейджери (ICQ, MSN Messenger, різні Jabber-клієнти) і форуми, які до того часу стали витримувати чималі навантаження. Однак чати застосовуються і зараз. У вигляді невеликих віджетів AJAX- чати можна зустріти на багатьох сайтах. Деякі сервіси відео-трансляцій надають можливість коментування відео в реальному часі за допомогою чату. Повноцінні чати можна зустріти досить рідко. Втім, це не означає, що над тим, як зробити безкоштовний чат, доведеться довго думати. В даний час доступна велика кількість скриптів чатів на будь-який смак.
Вам знадобиться
  • Сучасний браузер. Хостинг з можливістю виконання скриптів.
Інструкція
1
Підберіть відповідний скрипт для чату. Відвідайте великі каталоги скриптів, наприклад, hotscripts.com. Виберіть скрипт чату, реалізований на необхідному мовою програмування, що має необхідні можливості і використовує технології, які доступні на хостингу. Перейдіть на сайт розробника скрипта.
2
Завантажте дистрибутивний пакет чату. На сайті розробника знайдіть сторінку з посиланням для завантаження скрипта. Клікніть по посиланню. Збережіть файл на диск комп'ютера.
3
Розпакуйте архів з файлами скрипта в тимчасову папку. Витягніть файли з архіву за допомогою файлового менеджера, або спеціалізованої програми-Розпакувальник.
4
Ознайомтеся з інструкціями по установці чату. Як правило, вони наведені в файлі і ім'ям install або файлі з ім'ям readme.
5
Оберіть місце розміщення чату на сайті. Якщо чат розміщуватиметься в структурі основного сайту, створіть на сервері окремий каталог, доступний з web. Або ж створіть для чату окремий піддомен. Для цього зайдіть в панель управління хостинг-аккаунтом, перейдіть в розділ управління піддоменами і додайте новий піддомен.
6
Проведіть конфігурування скрипта чату. Відредагуйте файли конфігурації скрипта в тимчасовому каталозі відповідно до інструкцій з інсталяції.
7
Вивантажуйте файли дистрибутива чату на сервер. З'єднаєтеся з сервером сайту по протоколу FTP. Перейдіть в папку на сервері, призначену для установки чату. Скопіюйте в неї всі файли з тимчасового каталогу на жорсткому диску.
8
Проведіть підготовку до роботи чату на сервері. Якщо це необхідно, змініть права на доступ до файлів і папок дистрибутива чату, створіть базу даних.
9
Запустіть скрипт інсталяції, якщо він входить в дистрибутивний пакет. Деякі скрипти чатів можуть вимагати установки на сервері. Сам процес інсталяції, як правило, зводиться до створення таблиць баз даних і файлів, необхідних для роботи. Ім'я скрипта установки вказується в файлах з інструкціями.
10
Перевірте працездатність встановленого скрипта. Відкрийте в браузері адресу сторінки чату. Якщо це потрібно, введіть нік. Надішліть кілька повідомлень.
Зверніть увагу
Будь скрипт може мати уразливості, які несуть загрозу безпеці всього сайту. Використовуйте тільки перевірені скрипти чатів.
Корисна порада
Встановлюйте чати, використовують AJAX і Flash, якщо хочете надати користувачам більш динамічний інтерфейс. Встановлюйте чати, використовують фрейми, для забезпечення максимальної сумісності з усіма браузерами.