Як подивитися, хто підключений. Як дізнатися скільки ноутбуків підключено до модему.

Завдання визначення несанкціонованого підключення до бездротової мережі Wi-Fi може стати важливою для кожного користувача. Методи аутентифікації, застосовувані в роутерах останніх поколінь, практично гарантовано виключають можливість злому точки доступу, проте в старих моделях існують деякі уразливості.
Інструкція
1
Проконтролюйте стабільність і стійкість швидкості бездротового з'єднання. Регулярне зниження швидкості може виявитися свідченням несанкціонованого підключення. Це може привести до збільшення часу виконання завантажень файлів, отриманню доступу зловмисниками до конфіденційної інформації, що зберігається на комп'ютері, і навіть використанню точки доступу в якості прикриття для здійснення протиправних дій в інтернеті.
2
Вимкніть всі електронні пристрої, що можуть здійснювати вихід в мережу, і перевірте стан індикатора WAN. Активний стан індикатора (миготіння) служить показником чужого з'єднання.
3
Викличте головне меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» »для визначення IP-адрес існуючих підключень.
4
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і скористайтеся функціональною клавішею Enter для підтвердження запуску інструменту командного рядка.
5
Введіть значеніеipconfigв тестове поле інтерпретатора команд і натисніть клавішу Enter, щоб підтвердити виконання команди.
6
Визначте значення адреси роутера в поле Default Gateway в групі Ethenet Adaptor Local Area Connection і запам'ятайте його.
7
Запустіть використовуваний браузер і введіть IP-адресу роутера в тестове поле адресного рядка (за замовчуванням 192.168.1.1) для виклику веб-інтерфейсу пристрою.
8
Введіть значення імені облікового запису та пароля у відповідні поля вікна запиту системи і перейдіть в розділ Connected Devices (можливий варіант Client List) і визначте всі підключені пристрої по імені, MAC- або IP-адресою.
9
Скористайтеся спеціалізованим інструментом аналізу мережевого трафіку та визначення підключених пристроїв MoocherHunter, вільно поширюваної в інтернеті і що складається на озброєнні правоохоронних органів.