Як зробити електронні розсилки.

Електронна розсилка є прекрасним засобом передачі інформації для великої групи людей. Якщо вона випускається невеликим тиражем, то зробити її можна прямо в поштовому клієнті. Для створення великих розсилок скористайтеся спеціалізованими програмами.
Вам знадобиться
  • - адреса електронної пошти;
  • - програмне забезпечення для створення поштової розсилки.
Інструкція
1
Почніть пошук передплатників на вашу розсилку. Ви можете залишити повідомлення про неї на вашому особистому сайті або сторінці в соціальних мережах. Затвердіть список передплатників. Це зручно зробити в додатку Microsoft Outlook з комплекту програм Microsoft Office. В меню «Файл» виберіть команду «Створити групу контактів». Розділіть їх на групи по рівню довіреності інформації, якщо потрібно. Збережіть список передплатників.
2
Створіть повідомлення за допомогою вашого поштового клієнта. Виберіть передплатників і розмістіть їх адреси в рядку «Кому». Вкажіть відповідну тему повідомлення. Вкажіть необхідний формат повідомлення: HTML або звичайний текстовий. HTML дозволить прикріплювати фотографії і використовувати різні шрифти. Розішліть повідомлення обраним користувачам.
3
Скористайтеся спеціальним веб-сервісом для створення розсилки . Такі ресурси, як Google і Yahoo !, дозволяють створити і зберегти повідомлення через особистий аккаунт. Надайте вашим абонентам відповідне посилання, щоб вони могли отримувати новини в автоматичному режимі.
4
Оберіть одну з програм для створення розсилки , наприклад PHPlist, SendBlaster або VerticalResponse. Кожна з цих програм має різними характеристиками. Виберіть додаток, яке відповідає вашим потребам. Додайте список абонентів. Дані програми дозволяють додавати адреси електронної пошти вручну, а також володіють автоматичними засобами для створення і оформлення відповідної розсилки .
5
Створіть розсилку і налаштуйте параметри її відправки. Вкажіть проміжки часу, через які додаток буде автоматично розсилати ваше повідомлення. Не забудьте надати передплатникам посилання для відмови від розсилки в разі потреби.