Як навчитися грати на барабанній установці.

Існує поширена думка, що грати на барабанній установці не так вже й складно, і що на навчання цій не потрібно навіть витрачати часу. Однак насправді, процес навчання грі є досить трудомістким і довгим.
Інструкція
1
Необов'язково відразу купувати дорогу барабанну установку. Для перших занять відмінно підійде і тренувальний пед. Він особливо зручний на уроках, що проводяться в домашніх умовах, оскільки він не відрізняється такою гучністю, як барабан. Таким чином, ви зможете відпрацьовувати необхідні рухи, ритм, не заважаючи при цьому нікому.
2
Якщо у вас немає можливості придбати пед, то ви самі можете змайструвати якусь подобу барабана з підручних матеріалів. Тут вам знадобиться фанера і шматок пластика. Головне на даному етапі - зовсім не зовнішній вигляд інструменту. Звертати увагу слід лише на те, чи можете ви з його допомогою проводити повноцінні тренування.
3
Знайдіть хорошого репетитора або запишіться в музичну школу. Викладач розповість вам про правильну посадку за барабанною установкою, положенні рук при ударах. Крім того, ви пройдете хорошу теоретичну підготовку, без якої навіть самий «просунутий» барабанщик залишиться лише самоучкою із середнім рівнем підготовки.
4
У вільний час переглядайте якнайбільше різних відеоматеріалів. Це можуть бути як навчальні курси, де викладач докладно розповідає все і пояснює кожний рух, так і просто виступи професійних музикантів. Звертайте увагу на важливі деталі і потім намагайтеся повторити перебивки і ритм, намагаючись зробити швидше і краще, ніж в оригіналі. Якомога більше і частіше практикуйте техніки різних майстрів, це дозволить вам швидше досягти бажаного рівня підготовки.
5
Не забувайте і про читання відповідної літератури, спілкуйтеся на спеціалізованих форумах і беріть участь в обговореннях. В інтернеті можна знайти багато порад та інструкцій від професійних барабанщиків, які допоможуть удосконалювати свою гру на цьому музичному інструменті.