Як садити картоплю.

Картошка - другий хліб. У Росії вона є на кожній присадибній ділянці. Але як правильно садити картопля , щоб отримати хороший урожай? Тут є свої тонкощі.
Інструкція
1
В середині квітня почніть пророщувати картопля . Щоб бульби краще проростали, їх треба скласти в поліетиленові мішки по 50-80 штук і поставити в досить тепле, освітлене приміщення. Незабаром картопля почне давати паростки і навіть додаткове коріння. Садити картоплю зазвичай починають коли зацвітає береза. Це значить, що земля досить прогрілася.
2
Коли настане час посадки картоплі, перекопайте поле, щоб земля стала пухкою. Сформуйте на поле борозни розміром 10-12 см. Відстань між ними повинна бути приблизно 70-80 см. Борозни можна робити бороздовіком, якими підручними інструментами, навіть ногами.
3
Кладіть в борозни насіннєві бульби паростками вгору. Відстань між бульбами має становити 30-35 см. Тоді вирослі кущі будуть розвиватися вільно і дадуть хороший урожай. Після того, як вся картопля покладена в борозни, треба засипати її землею. Краще робити це не лопатою, а граблями. Має вийти рівне поле, без гряд - вони з'являться при окучивании. Картошка виявиться в землі на глибині 6-10 см, це дозволить їй краще прогріватися.
4
Зверху над картоплинами покладіть добрива - компост, перепрілий гній, торф, золу, мінеральні добрива. Коли піде дощ, вони потраплять в землю і будуть живити бульби. Справа в тому, що паростки картоплі тягнуться вгору, і коріння з'являються саме над бульбою. Тому вони одержать достатню кількість корисних речовин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kXXnod1K5Bc