Як відрегулювати датчик удару.

Датчик удару - один з пристроїв сигналізації, що фіксує зовнішні впливи на автомобіль і своєчасно передавальне інформацію про них власнику. Дворівневі датчики, на відміну від однорівневих, розрізняють сильні і слабкі впливу і видають або тривожний, або попереджуючий сигнал спрацювання.
Вам знадобиться
  • - датчик удару.
Інструкція
1
Перед початком регулювань ознайомтеся з інструкцією по експлуатації автомобіля і встановленої сигналізації. Відключіть акумулятор, якщо це допускається інструкцією. Якщо його відключати не можна, видаліть запобіжник освітлення салону, щоб уникнути розрядки АКБ під час проведення регулювань.
2
При регулюванні датчика удару Не завищувати надмірно його чутливість. Згідно прийнятим нормам, число викликаються цим датчиком тривожних сигналів обмежена 10 помилкові спрацьовування за один цикл охорони. Після цього датчик удару повинен автоматично відключатися до наступної постановки на охорону.
3
При виконанні регулювальних робіт прагнете виключити помилкові тривоги від незначних впливів, наприклад, поривів вітру. Виставляючи потрібну чутливість, враховуйте масу автомобіля і спосіб кріплення основного блоку сигналізації, а також навколишнє оточення в тому місці, де ви зазвичай паркуєте і зберігайте машину.
4
Зверніть увагу на шкалу чутливості датчика удару. Вона умовно розбита на декілька рівнів (найчастіше 8 або 10). При цьому нульовий рівень відповідає відключенню датчика, а останній рівень - максимальної чутливості. Заводська установка, як правило, виявляється на рівні трохи нижче середнього.
5
Поставте сигналізацію на охорону і проведіть кілька ударів по кузову або колесу автомобіля. При цьому почніть зі слабких ударів, поступово підвищуючи їх силу. Таким чином визначте силу впливу, при якій датчик удару призводить до спрацьовування системи. При необхідності проведіть коректування чутливості в бік збільшення або зменшення.
6
Для зміни чутливості датчика удару вимкніть режим охорони, увійдіть до режиму програмування і змініть чутливість внесенням потрібних значень в пам'ять системи. При цьому обов'язково керуйтеся інструкцією до вашої моделі сигналізації. На застарілих конструкціях для зміни чутливості повільно обертайте спеціальний регулювальний гвинт (підлаштування резистор) або натискайте кнопки зміни чутливості. Цей алгоритм дій проводите до тих пір, поки не визначите нормальний рівень чутливості для вашого автомобіля.
7
Правильність проведеної установки і регулювання визначте точністю і стабільністю реакції датчика на зовнішні впливи, а також відсутністю помилкових спрацьовувань при незначних або сторонніх збурюваннях, наприклад при поривах вітру або проїзді повз вантажного автомобіля з гучним звуком вихлопу.
Правильна настройка фар дозволить добре бачити дорогу в темний час доби. Щоб отримати максимальну ефективність головного світла , потрібно правильно налаштувати фари. Фари також не повинні засліплювати зустрічних водіїв і добре висвітлювати узбіччя. Будь автолюбитель хоча б раз у своєму житті займався заміною ламп. Після заміни обов'язково потрібно регулювати фари. У статті ми розповімо як це найкраще робити
Інструкція
1
Для початку робимо попередню перевірку стану автомобіля. Перевіряємо тиск в шинах, кожну лампу, що знаходиться в фарах, скла і т.д. Дефектні деталі замінюємо на робочі. Перед тим, як зайнятися регулюванням фар, потрібно покачати автомобіль в сторони. Робиться це для того, щоб підвіска автомобіля прийняла своє робочий стан. Регулятор ширини освітлення можна ставити на ноль.Регуліровка фар проводиться тільки на ближньому світлі.
2
Малюємо розмітку на стіні. Необхідно намалювати дві точки, які будуть відповідати центрам фар. Відзначати їх треба на такій же висоті від підлоги і на такій же відстані один від одного, як і центри фар. Між ними потрібно провести лінію 1. Лінія 2 проводиться паралельно лінії 1, при цьому на 12 сантиметра нижче. 3 лінія повинна бути на 22 сантиметри нижче від лінії 1.
3
Після цього можна зайнятися регулюванням фар. Під капотом автомобіля є два гвинти, які призначені для регулювання фар. Один гвинт регулює фари по горизонталі, а другий - по вертикалі. Автомобіль потрібно поставити на відстань близько десяти метрів від стіни. Стіна обов'язково повинна бути гладка і рівна. Одну фару повністю закриваємо картоном для того, щоб вона не світила на стіну. На стіні, при світлі фар будуть світлові плями. З лінією 2 повинна повністю сходитися верхня межа світлових плям. Світлові плями від протитуманних фар повинні сходитися з лінією 3. Точка, в якій відбувається перетин горизонтального і похилого ділянки, повинна бути на 12 і 22 сантиметри нижче точки, що відповідає центру фар.