Як перевірити тиск у паливній системі. перевірка бензонасоса.

Одним із значущих параметрів паливної системи автомобіля є тиск . Ця характеристика визначає динамічні властивості та економічність транспортного засобу. При наявності певних ознак необхідно провести відповідну діагностику паливної системи, а в разі необхідності - заміну паливного фільтра і насоса.
Вам знадобиться
  • - манометр;
  • - перехідний пристрій;
  • - шланг високого тиску.
Інструкція
1
Усвідомте для себе, що існує різниця між тиск м в паливній системі і тиск м паливного насоса. Нормальне тиск в паливній системі складає 2,1-2,8 кг/кв. см. У деяких марках автомобілів значення можуть відрізнятися від зазначених параметрів у бік збільшення. А ось тиск паливного насоса істотно більше і становить 4,0-6,0 кг/кв. см.
2
Використовуйте для вимірювання тиску паливного насоса манометр, підключивши його після паливного фільтра. Підключення здійсните через перехідний пристрій. З протилежного боку на перехідник надіньте бензостійкий шланг, розрахований на високу тиск , закріпивши його за допомогою хомута.
3
Для деяких марок автомобілів, де використовуються не хомути, а різьбові з'єднання, використовуйте пустотіла болт відповідного розміру, який буде служити перехідником. Вкрутіть болт в паливний фільтр і підключіть до нього манометр. У деяких випадках доведеться під'єднати манометр до форсунки холодного пуску, а не до фільтру.
4
Проведіть перевірку тиску в паливній системі, якщо виникають труднощі при запуску двигуна з першої спроби. Такий «симптом» може свідчити про погіршення запірних властивостей регулюючого клапана або зворотного клапана насоса.
5
Проведіть перевірку зміни тиску в паливній системі з урахуванням часу. Встановіть манометр, заведіть двигун, потім заглушите його і зніміть показання приладу через годину, дві години, а також після повного охолодження двигуна. Якщо ви побачите, що тиск в паливній системі виросло, а після досягнення величини приблизно в 2 кг/кв. см вирівнявся холостий хід, можна припустити втрату форсунками герметичності.
Зверніть увагу
При наявності в автомобілі інжекторной системи, оснащеної електронним датчиком тиску в паливній системі, зробіть зчитування кодів самодіагностики. Це спрощує проведення вимірювань, а в деяких випадках навіть дозволяє обійтися без них.
В сучасному автомобілі електричний бензонасос з уприскуванням палива є "серцем" паливної системи. Саме від його стану залежить кількість подаваного палива, а також тиск в системі. За призначенням бензонасоси можуть бути основними (магістральними) і підкачувати. При цьому перший повинен забезпечувати подачу палива в певній кількості до форсунок з необхідним тиск м. Другий же повинен заповнити паливом магістраль.
Інструкція
1
Якщо недостатня здійснювана подача бензину в карбюратор, тоді знижується потужність самого двигуна, з'являються ривки при енергійному розгоні, а також русі на великих швидкостях. У свою чергу, для перевірки бензонасоса вам потрібно: зняти з боку пасажира заднє сидіння і відкрутити металеву накладку, яка знаходиться під сидінням.
2
Увімкніть запалювання, ви повинні почути звуки працюючого насоса. При цьому, якщо цього звуку ви навіть раніше не чули, тоді зніміть ще одне заднє сидіння, тепер має бути краще чути. Якщо звуку все-таки ні, тоді перевірте реле і запобіжник бензонасоса.
3
Ослабьте хомут кріплення, а потім від'єднайте від всмоктуючого патрубка бензонасоса паливний шланг. Цей шланг розташований нижче, ніж рівень палива в бензобаку. Тому, щоб бензин не став витікати, заглушите його отвір будь-яким вам доступним інструментом, наприклад болтом відповідного діаметру.
4
Далі від'єднайте від карбюратора паливний шланг і опустіть його, направивши вниз, в зручне положення. Після цього щільно заглушите отвір шланга пальцем і важелем ручної підкачки від бензонасоса зробіть кілька хитань. При цьому повинно досить чітко відчуватися зусилля опору напруженою, сжимаемой пружини діафрагми на важелі. Якщо це не так, то проверніть коленвал двигуна за спеціальний болт кріплення шківа до необхідного положення.
5
При кожному циклі (натисканні та відпусканні) палець повинен відчувати збільшення вступника тиску в шлангу, а бензонасос повинен видавати характерний для нього «хлюпающий» звук. Якщо ж тиску немає, то може бути негерметічен всмоктуючий клапан або пошкоджена діафрагма.
6
Потім щільно закрийте всмоктуючий патрубок пальцем і повторіть операцію накачування. У цьому випадку відсутність розрідження в патрубку вкаже вам на пошкодження діафрагми або нагнітає клапана. Якщо при цьому немає ні тиску нагнітання і ніякого розрідження, тоді, крім перерахованих несправностей, може бути у фільтр бензонасоса щось попало.
7
Промийте фільтр бензином, а потім продміть його стисненим повітрям. Сильно деформований або неподдающийся повної промиванні фільтр обов'язково заміните.