Як заховати дроти. Як зробити електропроводки без розгалужувальних коробок в будинку.

В наших квартирах і офісах так багато всілякої техніки. Вона потрібна для життя і роботи. Але що робити з численними проводами ? Мало того, що вони здатні зіпсувати враження від самого кращого дизайну, так ще й можуть бути небезпечні. Дроти, безумовно, треба ховати. Зробити це можна по-різному.
Інструкція
1
Існують спеціальні пластикові короба для силових і слабкострумових електропроводок. Їх можна кріпити до будь оздоблювальним матеріалам. Зазвичай такі короби бувають з прямокутним перерізом, іноді їх роблять опуклими. Зустрічаються навіть самоклеящиеся короба, вони дуже легко прикріплюються до поверхні, а провід поміщається всередину. Це дуже зручно. Довжина таких коробів - близько 2 метрів, але з них можна зробити жолоб потрібної довжини, зістикувавши один з одним, і простягнути по такому жолобу провід - один або декілька. Якщо не вдалося знайти самоклеящийся короб, звичайний короб можна прикріпити до стіни за допомогою клею або саморізів.
2
Якщо немає бажання використовувати короба, а треба прокласти проводку по кахлю, можна розмістити її в пазах між плитками. Але проводи повинні бути з тонким перетином - близько 1,5 мм. Ретельно і акуратно вичистіть пази між плитками за допомогою болгарки. Їх глибина повинна досягти приблизно 1 см. Потім нанесіть туди, де йтиме провід, трохи плиткового клею. Покладіть провід і замаскуйте його за допомогою затірки для плитки.
3
Якщо є необхідність заховати дроти в гіпсокартону, треба спорудити з товстого алюмінієвого проводу прут, службовець протяжкой. Після слід протягнути дроти за гіпсокартоном - стіною або підвісною стелею. Після цього можна обробити поверхню будь-якими підходящими матеріалами. Проводів за ними видно не буде. У разі, якщо стіни не з гіпсокартону, а цегляні, доведеться штробить для проводів спеціальні канали, а потім зашпаклювати їх і тільки потім починати обробку.
4
Кабелі від телевізора або телефону можна прибирати під плінтуса. Підніміть плінтус, покладіть провід або кабель, потім знову опустіть плінтус. Щоб дроту не вивалювалися при прибиранні приміщення, плінтус краще закріпити. Можна приклеїти, а можна посадити на саморізи з кроком в 40 см. Тоді плінтус буде відмінно прилягати в стіні і надійно приховає дроти.