Як перефарбувати холодильник. Як прикрасити старий холодильник.

Пофарбувати або прикрасити можна не тільки проржавілий старий холодильник , але і новий, який не відповідає своїм похмурим кольором вашому настрою. За кілька годин роботи ви зможете перетворити кухню, тому що цей апарат займає в ній чимало місця. Увійшовши у смак, ви розфарбуєте всю побутову техніку, тільки б це не привело в жах вашу сім'ю.
Вам знадобиться
  • - автомобільна фарба в балончиках;
  • - клеїться плівка;
  • - ножиці;
  • - малярний скотч;
  • - газети .
Інструкція
1
Почніть зі старенького, покритого іржею холодильник а на дачі або в гаражі. Перш ніж фарбувати ваш побутовий прилад, що стоїть на кухні, потренуйтеся на тому, втрату якого ви переживете з легкістю. Знайдіть малюнки, орнамент та візерунки, які впишуться в стиль вашої кімнати. Потренуйтеся на шматку тонкого пластику в їх зображенні.
2
Для цієї мети добре підходять силіконові і пластикові скатертини-серветки для кухонного столу. Малювати можна маркером, він стирається ватяним тампоном, змоченим у воді або розчиннику.
3
Пофарбуйте холодильник в інший колір, нанесіть на нього візерунок або сумістите ці дві дії. Якщо ви вибрали варіант з нанесенням малюнка, подивіться, який орнамент вже присутній в оформленні вашої кухні, які кольори в ньому використані. Ще один або декілька видів візерунка складно вписати гармонійно.
4
Спробуйте повторити існуючий малюнок на папері. Якщо ж не виходить зробити це, підберіть кольори, які переважають в оформленні кухні, і зробіть холодильник смугастим, чергуючи барвисті смужки. Можна використовувати прості геометричні фігури замість смуг.
5
Візьміть клейку прозору плівку і намалюйте на ній обраний візерунок. Виріжте ті деталі, які будуть кольоровими. Працюйте обережно, не пошкоджено контур малюнка.
6
Холодильник звільніть від продуктів і ретельно вимийте з миючим засобом. Якщо виявите жирні плями, видаліть їх розчинником. Зачистіть поверхню, яку будете фарбувати шкіркою, щоб засіб добре «зачепилося». Протріть все чистою сухою серветкою.
7
Захистіть меблі і все інше від фарби, закривши плівкою або газетами. Відкрутіть ручку від холодильник а і заліпите малярським скотчем ущільнювальну гумку. Струсіть балончик з автомобільною фарбою і розпилюйте тонким шаром на відстані не ближче 30 см від об'єкта. Дайте висохнути першому шару фарби, нанесіть точно так же другий.
8
Коли шари фарби повністю висохнуть, приліпите трафарет з малюнком в потрібне місце і нанесіть іншу фарбу з балончика. Якщо малюнок буде багатобарвним, щоразу чекайте висихання попередньої деталі, перш ніж робити наступну.