Як перевести в готівку кредитку.

Кредитна карта в першу чергу призначена для покупок. Банк у цьому випадку отримує дохід з магазину, в якому клієнт їй розплатився. Тому не дивно, що зняття готівки з картки не вітається.
Вам знадобиться
  • - кредитна картка;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перевести в готівку кредитку - зняти гроші за допомогою банкомату. Для цього вставляєте карту в приймач, вибираєте мову, набираєте пін-код і дієте згідно підказкам системи. Процедура стандартна, ніяких труднощів виникнути не повинно. Але майте на увазі, деякі банки встановлюють обмеження по сумі, яку можна зняти, наприклад, денний ліміт може бути визначений як 10% від схваленого до використання. Також умовами договору зазвичай передбачена комісія, розмір якої, як правило, становить 3-4%. Але знімати невеликі суми все ж невигідно, тому що в більшості випадків існує ще й мінімальний поріг оплати послуги.
2
Якщо в банку у вас відкритий зарплатний рахунок, то переведіть гроші з кредитної картки на дебетову і потім зніміть без комісії. Але попередньо уточніть у співробітника відділення або за телефоном гарячої лінії установи про можливість здійснення такого переказу.
3
Перевести в готівку кредитку можна за допомогою платіжної системи. Звичайно, при виведенні грошей ви заплатите деякий відсоток комісії, проте його розмір значно менше банківського. До того ж ви зможете скористатися можливістю пільгового кредитування, тому що операція розцінюється як покупка.
4
Зареєструйтеся в платіжній системі через інтернет, наприклад, Qiwi або Webmoney. Набагато зручніше в цьому плані виявиться Qiwi, тому що на Webmoney отримати доступ до сервісу виведення грошей на банківський рахунок може отримати володар формального атестата, рішення про видачу якого приймається на підставі наданих у відсканованому вигляді документів.
5
Оберіть в меню «Поповнення» - «Банківські картки» - «Зареєструвати карту». Після прив'язки карти переведіть потрібну суму на електронний гаманець і перекиньте її на іншу банківську карту, попередньо внісши інформацію про неї в розділі «Висновок».
Кредитна карта являє собою зручний засіб для оплати товарів і послуг. Вона не замінна в ситуаціях, коли вам треба щось терміново придбати. Завдяки наявності пільгового періоду, нарахування відсотків не відбувається, і тому користуватися ними дуже вигідно. Потрібно розібратися лише в тонкощах їх використання, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. Для її оформлення вивчіть різні пропозиції банків та зробіть свій вибір.
Інструкція
1
Визначте, який вид кредитної картки для вас більш вигідний. Карти розрізняються за методами отримання та сплати кредиту, наявності пільгового періоду, бонусам за користування. Карти бувають звичайні і револьверні кредитні карти. Револьверні в міру погашення боргу надають самовозобновляющийся кредит. Тобто у вас є можливість протягом усього терміну дії картки отримувати нові позики, в той час поки ви ще розраховуєтесь за старим боргом. Звичайна кредитна карта цієї можливості не надає. Кредитна карта також може мати пільговий період, протягом якого відсотки за користування нею не нараховуються. Різні банки надають різні терміни пільгового періоду, зазвичай він триває від 21 до 60 днів. Деякі кредитні картки передбачають повернення частини грошових коштів (близько одного відсотка) назад на рахунок клієнта.
2
Зберіть необхідні документи для укладання договору з банком. Банки пред'являють серйозні вимоги до клієнтів, до основних з них відносяться: наявність громадянства Російської Федерації, постійна реєстрація в регіоні, в якому отримуєте кредит, і стабільний заробіток.
3
Для оформлення кредитної картки необхідно прийти в банк з паспортом і другим документом, що засвідчує особу (свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування, водійські права або закордонний паспорт). Заповніть анкету-заяву для видачі кредитної карти.
4
Банк розгляне вашу заявку протягом 1-5 днів, в разі позитивного рішення вам видадуть карту. Майте на увазі, якщо ви хочете отримати значний ліміт по карті, необхідно буде надати довідку про доходи.
Корисна порада
Банк має право відмовити вам у видачі кредитної картки, якщо: - ви маєте погану кредитну історію; - у вас немає постійної реєстрації в даному регіоні; - ви пропрацювали на останньому місці менше 6 місяців; - ваш вік менше 22 або ви старше 65 років; - ви надали недостовірну інформацію.