Як зняти зубний наліт. Як зняти зубний камінь в домашніх умовах.

Зубний наліт з'являється через неправильне очищення порожнини рота, під впливом кофеїну, нікотину та інших фарбувальних речовин. Видалити наліт можна не тільки в стоматологічному кабінеті, але і в домашніх умовах за допомогою різних речовин.
Вам знадобиться
  • - електрична щітка;
  • - відбілююча паста;
  • - сода;
  • - ополіскувач для порожнини рота;
  • - лимонний сік;
  • - перекис водню;
  • - жуйка.
Інструкція
1
Купуйте електричну зубну щітку - вона краще знімає зубний наліт. Також вам знадобиться і відбілююча паста, бажано з вмістом абразивних частинок. Паста повинна бути якісною, в іншому випадку ви просто зіпсуєте емаль. Чистіть зуби 2-3 рази на день, особливу увагу приділяючи проблемним зонам. Щоб ефект був краще, обполіскуйте порожнину рота освіжувачем.
2
Сода також допомагає видалити зубний наліт. Змочіть щітку у воді і умочіть її в соду. Активними рухами прочистите зубний ряд. Ретельно прополощіть рот водою. Якщо у вас травмуються ясна, то додавайте соду в зубну пасту.
3
Додайте в зубну пасту лимонний сік і добре перемішайте. Нанесіть отриманий склад на проблемні місця зубів і залиште на 5-10 хвилин. Постарайтеся сидіти з відкритим ротом, щоб паста не змилася слиною. Прочистите зубний ряд і ретельно прополощіть порожнину рота теплою водою.
4
Декілька разів на день протирайте зуби лимонним соком. Робіть це за допомогою ватного диска. Після цього не приймайте їжу протягом години. Також можете робити і аплікації, але це тільки за умови, що зуби не уражені карієсом і нечутливі до кислот.
5
Якщо нічого не допомагає, але йти в лікарню ви не хочете або боїтеся, то запитайте в аптеці спеціальний відбілюючий комплекс, який можна використовувати в домашніх умовах. Ретельно вивчіть інструкцію і тільки після цього приступайте до проведення процедури.
6
Не забувайте після кожного вживання їжі полоскати рот водою, а якщо це неможливо, то жуйте жуйку близько 5 хвилин. Якщо у вас стоять пломби, то уникайте попадання жуйки на реставровані зуби.
Корисна порада
Якщо у вас чутливі зуби або є проблеми з яснами, то всі вищеописані процедури вам не підійдуть. Зверніться до стоматолога, щоб вирішити проблему більш щадними способами.