Як в'язати лицьову схрещену.

схрещеними петля - це та петля, у якої стінки розташовані хрест-навхрест. Наші бабусі називали її "петля-хрест". У сучасній літературі ці петлі звуться англійськими або лицьовими, Провязав за нижню часточку. Полотно, пов'язане з схрещених петель, виходить більш щільним і еластичним. Цими петельками в'яжуть шкарпетки, рукавички, шарфики і рельєфні візерунки. Такий прийом використовують не так часто, і зазвичай, заздалегідь обумовлюється в описі узору.
Вам знадобиться
  • Дві робочих спиці, будь-яка вовняна нитка.
Інструкція
1
Наберіть потрібну кількість петель на спиці.
2
Розташуйте в руках робочу і ліву спиці. Перекиньте через вказівний пальчик лівої руки нитку, що йде від клубка.
3
Притисніть петлю до долоні за допомогою безіменного пальця і мізинця.
4
Зніміть кромочную петлю. Введіть в першу петлю справа наліво робочу спицю.
5
Візьміть нитку з лівого пальця і протягнете її в петлю, залишивши на правій спиці.
6
Продовжуйте в'язання вироби пружною панчішної в'язкою, гумкою 1х1 з схрещених петель або будь-яким іншим рельєфним візерунком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YKr7P_Mw73A
Зверніть увагу
Є один недолік полотна, пов'язаного схрещеними петлями - його перекіс. Особливо це помітно при панчішної в'язці, так як петельки повернені під кутом відносно поверхні.
Корисна порада
Х - прийняте умовне позначення лицьовій схрещеної петлі. «Пружна панчішна в'язка»: 1-й ряд - провязать всі петлі лицьовими за нижню часточку. 2-й ряд - всі петлі виворітні. Полотно, пов'язане таким способом, міцне і не деформується при носке.Резінка 1х1 з схрещених петель: кількість петель четное.1-й ряд - зв'язати 1 лицьову за нижню часточку, 1 петлю зняти, повернути і знову надіти на ліву спицю. Далі в'яжіть її виворітного петелькой.2-й ряд і всі наступні - виворітну в'язати виворітного, лицьову - провязать лицьовій за нижню часточку.