Як дотримуватися траур.

Незважаючи на всю красу життя, не можна уникнути і сумних моментів. При такому важкому і сумним подію, як смерть людини, необхідно дотримуватися траур в знак скорботи і печалі.
Інструкція
1
Дотримуйтесь звичаї країни, в якій живете. При призначенні траур а на державному рівні у зв'язку зі смертю великої кількості людей витримаєте хвилину мовчання на знак шани до загиблих і солідарності з іншим населенням країни у вираженні співчуття їхнім родинам. Державні прапори будуть приспущені, а розважальні телепрограми скасовані.
2
Носіть одяг чорних тонів при смерті родича чи друга. Глибокий траур на увазі, що весь одяг на вас повинна бути чорного кольору, а при підлозі траур е допускається носити тільки один чорний предмет, наприклад, сукня або головний хустку.
3
Дотримуйтесь траур відразу після смерті людини. Тривалість траур а залежить від ступеня близькості вам покійного. Наприклад, після смерті чоловіка покладається дотримуватися траур протягом року, а втратили дружину повинні бути в траур е півроку. За батькам сумують рік, за менш близьким родичам від трьох місяців до півроку.
4
Утримайтеся від розваг та відвідування свят, вступу в шлюб під час траур а. Не варто влаштовувати пишні урочистості, веселитися, співати і танцювати. Не відмовляйте собі у спілкуванні. Якщо відчуваєте, що вам важко, відчуваєте потребу поговорити про свою втрату, виплакатися, то не соромтеся виражати свої емоції.
5
Моліться за покійного, гаряче і від усієї душі, якщо є віруючою людиною. Крім зовнішніх атрибутів траур а, це важлива умова дотримання траур а. Якщо померлий був хрещений, замовте сорокоуст, а на дев'ятий і сороковий дні після його смерті потрібно відслужити панахиду. Не забувайте згодом згадувати ім'я померлого, отримане ним під час проведення обряду хрещення, в молитвах за упокій.
6
Завесьте дзеркала в будинку померлого до похорону. Також прийнято зупиняти годинник, що знаходяться в приміщенні.