Як відправити папку з документами. скільки коштує відправити папку поштою.

Поштові програми або онлайн-сервіси не підтримують відправку цілих папок з інформацією. Але дуже незручно додавати файли по одному, а одержувачу - вручну збирати їх потім в одній папці. Вихід - відправити архів з кількома документами .
Інструкція
1
Знайдіть на жорсткому диску Вашого комп'ютера потрібну папку. Для цього двічі клацніть по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі, потім по іконці диска D: або будь-якого іншого, де зберігаються ваші файли. Клацніть правою кнопкою по зображенню поруч з назвою папки і виберіть пункт меню "Властивості". Ви побачите вікно з закладками, відритий на розділі "Загальні".
2
У центральній частині вікна знайдіть рядок «Розмір» і кількість мегабайт, яке займають ваші документи. Це потрібно для того, щоб визначити, скільки електронних листів знадобиться для відправки папки з документами . Якщо розмір менше 20 МБ, значить все в порядку - вистачить одного листа. В більшості випадків це саме так, адже текстові документи займають не дуже багато місця. Якщо розмір папки більше ніж 20 МБ, спробуйте видалити документи, які вже не потрібні і знову перевірте розмір. Можливо, вам все-таки доведеться розділити занадто велику папку на дві або більше частин.
3
Закрийте вікно властивостей і знову клацніть правою кнопкою по іконі вашої папки. З'явиться меню, з якого виберіть пункт «Відправити», а точніше, підміню з назвою «Стиснута ZIP-папка», і клацніть на ньому лівою кнопкою миші. Введіть назву для архіву з документами і натисніть кнопку Enter. Тепер у вас є файл, який можна легко і зручно переслати електронною поштою, а одержувач зможе разархивировать його в папку з документами .
4
Відкрийте програму, за допомогою якої відправляєте електронні листи. Це може бути Microsoft Outlook або Mozilla Thunderbird. Багато хто користується для відправки листів веб-сторінкою поштової служби, наприклад, Mail.ru або Gmail - суть не змінюється. Створіть лист, введіть адресу одержувача і натисніть кнопку «Прикріпити». Часто вона відзначена іконкою у вигляді скріпки. Виберіть файл-архів, який ви створили, і зачекайте деякий час, поки він буде додаватися до листа. Потім натисніть кнопку «Відправити».