Як розблокувати телефон.

У світовій практиці стільникового зв'язку, оператори часто блокують свої телефони від використання їх з сім-картами інших операторів. Як наслідок, власники блокованого телефону не можуть використовувати телефон з сім-картами інших операторів, для цього їм треба зняти блокування з телефону. Також нерідкі такі випадки, коли власник телефону після кілька разів невірно введеного коду отримує заблокований і абсолютно даремний телефон. Але на кожен випадок є свій антидот, і впоратися з блокуванням як одного, так і іншого роду не важко при виконанні ряду дій.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - підключення до мережі Інтернет
  • - USB кабель для телефону
  • - телефон
Інструкція
1
Перепрошити телефон. Найчастіше для цього не потрібні послуги спеціалізованого сервіс-центру або дороге обладнання, все, що вам треба - це USB підключення від телефону до комп'ютера і встановлені драйвера для телефона.После цього скачайте прошивку з одного із сайтів, на яких вони викладені в вільне скачування, зітріть стару прошивку і встановіть на її місце нову. Цей рецепт підійде вам як у випадку, якщо ви забули пін-код, так і в тому випадку, якщо у вас телефон, заблокований оператором.
2
Зверніться до вашого оператора для отримання коду розблокування. Деякі стільникові оператори надають такі коди, тим більше що перепрошити телефон не варто ніяких труднощів. Внаслідок цього вони не хочуть створювати враження високого рівня відповідальності за вибір своєї компанії і надають за запитом разблокіровочние коди. Для цього досить запросити код і надати дані, що підтверджують факт вашого володіння цим телефоном. У разі, якщо ви забули пін-код від телефону, отримайте у виробника код обнулення прошивки телефону. В цьому випадку вся інформація стирається, і у вас в руках - абсолютно новий і абсолютно чистий від будь-якої інформації телефон.
3
Використовуйте інтернет для того, щоб знайти сервіси, які надають послуги з надання коду розблокування - як на платній, так і на безкоштовній основі. Також, в інтернеті ви можете знайти і коди обнулення прошивки.
4
Окремо виділяються програми, службовці для розблокування телефонів в разі забутого пін-коду - знайти їх нескладно, і процес розблокування, як правило, проходить після вибору моделі телефону і одного клацання мишки
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що при обнулення і оновленні прошивки ви втрачаєте всю інформацію, яка була на телефоні!
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно впоратися з розблокуванням, зверніться в спеціалізовані сервіс-центри по розблокуванню.