Як відновити машину з утилізації. відновлення авто з утілізациі.

Якщо ви придбали автомобіль, що знаходиться на утилізації , але в хорошому технічному стані, документи на нього можна відновити, однак не у всіх випадках. Так, ця автомашина не повинна бути утилізована за державною програмою утилізації (коли за списання старої доплачували певну суму на покупку нової машини) або після набрання чинності Наказом № 28 МВС від 03.04.2011г.
Інструкція
1
Утилізації дуже часто піддають машини колишні господарі, тому потрібно знайти і звернутися до людини, яка вписана в ПТС. Після цього вам доведеться якимось чином вмовити колишнього господаря, найчастіше за додаткову плату, відновити машину в ГИБДД. Це попередній власник може зробити як самостійно, без вашої присутності, так і підписавши в нотаріальній конторі довіреність на відновлення автомобіля на ваше ім'я. Другий варіант, безумовно, є кращим виходом із ситуації, тому що всі процедури ви будете виконувати самостійно і будете точно впевнені в результаті. Крім того, незайвим буде нотаріально завірити факт придбання авто на ім'я нового власника.
2
Далі для зняття машини з утилізації знадобляться паспорт і заяву, в якій хазяїн автомобіля у вільній формі звертається до начальника тієї ділянки ГИБДД, де ця машина і була знята з обліку для утилізації . У заяві потрібно вказати марку і номер машини, двигуна, кузова, рік випуску, до нього додаються наявні на машину документи, такі як ПТС, номери, довіреність на авто.
3
Привезіть цей автомобіль у відділення ГИБДД для огляду. Саме привезти евакуатором - тому по всіх документах, навіть якщо автомобіль і на ходу, цей транспортний засіб є списаним і не може самостійно пересуватися містом. Після цього доведеться почекати певний час, необхідний для оформлення в ГИБДД нових документів на автомобіль. Після того, як авто буде відновлено, йому буде присвоєно новий ПТС, оформлений вже на нинішнього власника машини.
4
Минулому господареві автомобіля потрібно правильно оформити договір про купівлю-продаж даного транспортного засобу, після чого новий стає повноправним господарем авто і буде значитися по цій машині у всіх базах інспекції безпеки дорожнього руху.
Під впливом негативних погодних умов, а також реагентів, якими останнім часом так люблять поливати дороги, лакофарбове покриття нового автомобіля незабаром втрачає свій первозданний вигляд. А якщо сюди приплюсувати ще й відколи з подряпинами, сліди від помилок при парковці, то, незважаючи на те, що автомобіль технічно повністю справний, вид він має, як старе авто. Крім цього страждає і салон, особливо якщо там їдять або п'ють. Так що ж зробити, щоб повернути автомобілю його колишній вигляд?
Інструкція
1
Відполіруйте поверхню автомобіля. Пам'ятайте, що при митті в поганих умовах по кузову розмазується бруд. Потрапляє на покриття пісок також надає негативну дію. Необхідно врахувати випадають кислотні опади, що зустрічаються на дорогах сіль і різні реагенти. Після тривалого використання машини в таких умовах її кузов може піддатися корозії. Для того щоб відновити лакофарбове покриття проведіть полірування кузова, яка усуне дрібні подряпини і мікротріщини, запобіжить корозію і відновить зовнішній вигляд автомобіля. Після видалення дрібних подряпин необхідно провести захисну поліровку автомобіля, яка дозволить зберегти отриманий ефект. Після такої поліровки автомобіль буде менше бруднитися, легше митися і зовні виглядати, як новий.
2
Проведіть хімчистку салону автомобіля. Пам'ятайте, що якщо сам автомобіль миють приблизно раз на тиждень, то салон автомобіля пилососять не частіше, ніж раз на місяць. Зазвичай на це просто не вистачає часу. Але пам'ятайте, що салон - це той простір, в якому ви перебуваєте найдовше. Тому він схильний найбільшому зносу. Якщо ви власник автомобіля з шкіряним салоном, то замість дорогих і, найчастіше непотрібних хімічних засобів використовуйте звичайну воду з милом. Після миття відразу протріть шкіру сухою ганчіркою. Потім нанесіть на шкіру кондиціонер, який захистить її від вигорання і тріщин.
3
Якщо ви власник автомобіля з тканинним салоном, то спочатку гарненько пропилесосьте крісла та оббивку. Бажано використовувати паровий або миючий пилосос. Далі протріть тканину мокрою ганчіркою і дайте висохнути. Якщо ви не хочете експериментувати і виробляти хімчистку самостійно, то скористайтеся послугами професіоналів на мийці або станції технічного обслуговування.
4
Відполіруйте фари автомобіля. Під час їзди на них постійно потрапляє пил і пісок, в результаті чого мутніє пластмасова поверхню фари. Можна замінити і фару цілком, але набагато дешевше звернутися до професіоналів, які опрацюють пластик спеціальними абразивними пастами до появи прозорості. В результаті полірування зовнішній вигляд фари радує око, їх світло стає розмитим, набуває правильну геометрію і нормальну яскравість, що надає автомобілю ефект новизни.
Зверніть увагу
Зніміть фари під час їх полірування щоб уникнути пошкодження лакофарбового покриття.
Корисна порада
Пам'ятайте, що ніякі хімічні засоби і ганчірки не замінять чистку салону автомобіля, вироблену за допомогою спецобладнання і по техпроцессу.На деяких професійних мийках і СТО для повного очищення салону автомобіля іноді навіть знімають сидіння і задній диван.