Як зв'язати чохли для мобільних телефонів.

Мобільний телефон став предметом першої необхідності, причому таким, який відразу характеризує особистий смак свого власника. Не дивно, що до аксесуарів для нього ставляться дуже вимогливо.
Вам знадобиться
  • - вовняна пряжа (250 г/280 м);
  • - спиці №15;
  • - гачок №6;
  • - гудзик (25 мм діаметр);
  • - тканина для підкладки;
  • - швейна голка.
Інструкція
1
Зв'яжіть чохольчик для телефону в формі сумочки з китицями. Вибирайте неслизьку пряжу, щоб телефон щільно тримався в чохлі. Спочатку зв'яжіть зразок: наберіть 13 петель і виконайте 17 рядів гумкою 2Х2 спицями №15 подвійний ниткою. Розмір зразка - 10Х10 см.
2
Наберіть 20 петель (14 см) і в'яжіть гумкою 2Х2 поки довжина не досягне довжини телефону (21,5 см - 35 рядів), закрийте петлі. Зв'яжіть ще одне таке полотно для задньої стінки. Зшийте два полотна по трьом сторонам, залишивши верх відкритим.
3
Зробіть петельку для застібки: зв'яжіть гачком ланцюжок з 22 петель. Пришийте ланцюжок до центру кромки задньої стінки. Відступите 2,5 см від краю передньої стінки і пришити ґудзик.
4
Відріжте п'ять ниток по 25,5 см кожна для пензликів. Складіть кожну нитку в чотири рази, потім ще раз навпіл, візьміть складену нитку близько до середини, продерніте невелику ділянку крізь лицьові петлі гумки у нижнього шва (петля з складеної нитки - з одного боку, хвостики - з іншого), потім пропустіть хвостики нитки крізь зроблену з складеної нитки петлю і затягніть.
5
Наберіть гачком чотири повітряні петлі і зв'яжіть стовпчиком без накиду стрічку довжиною 86 см. Ушийте кінці стрічки в бокові шви сумочки. Модель дозволяє зробити прикраси на ваш смак: пришити великий бісер в підставу пензликів, вибрати фігурну гудзик для застібки, зробити аплікацію, наприклад, вирізати з контрастного фетру квіти і пришити їх з бісером в центрі.
6
Зшийте підкладку для чохла з вовни. Це зміцнить форму і захистить телефон від пилу і вологи. Візьміть бавовняну або будь-яку не слизькою тканину, виріжте прямокутник зі сторонами дві довжини і ширина сумочки, складіть вдвічі, зшийте бічні сторони, верхній зріз подверніте і прострочіть або пришийте вручну. Вкладіть підкладку, приметайте до бічних швах і верхньому краю.