Як вручити подарунки на весілля. оригінальне вручення грошового подарунка на весілля.

Гості зазвичай дуже ретельно вибирають подарунки на весілля. Якщо знайти цікавий подарунок не вдається, часто воліють дарувати конверти з грошима. Але подарунки тим і гарні, що їх можна дарувати будь-якими оригінальними і запам'ятовуються способами.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - банку/декоративний скриню;
  • - альбом для фотографій;
  • - стебло троянди.
Інструкція
1
Якщо молодята не попередили вас про те, що ви можете доставити подарунок на будинок, що давно практикується у багатьох країнах, то подбайте про те, щоб красиво його вручити. Звичайно, завжди доречний оригінальний і ексклюзивний презент, доставлений, наприклад, веселими клоунами. Тут важливо точно обумовити час доставки, щоб молодята в повній мірі насолодилися вашої винахідливістю.
2
Здебільшого молодята і гості віддають перевагу подарункам у вигляді грошових купюр. Але це зовсім не означає, що слід дарувати гроші, запечатав їх у конверти, нехай навіть і оформлені у вигляді яскравої листівки. Багато фірм, наприклад, пропонують подарувати «букет із цукерок». Принцип полягає в обгортанні цукерок грошовими купюрами у формі квіткового букета. Гідність купюр залежить від фінансових можливостей дарувальника. Подарунок виходить дуже оригінальним і цікавим.
3
Дуже ефектно виглядає «грошова троянда». Зробити її неважко. Вам знадобиться стебло від троянди. Верхня частина оформляється скрученими і обгорнутими навколо стебла купюрами, закріпленими звичайної гумкою.
4
Подаруйте молодятам «кубушку з накопиченнями». Це може бути або звичайна банку, або декоративний скриню, або невеликий сувенірний чемоданчик і т.д. Банку можна закатати за всіма правилами консервації, натякаючи на першу «заначку». До неї можна прикласти оригінальне забавне побажання. Звичайно, «кубушку» краще заповнювати якомога щільніше, для чого слід продумати гідність купюр і її обсяг.
5
Обіграйте вручення грошового подарунка, оригінально оформивши звичайний аркуш ватману. Скрутіть його у вигляді який-небудь «давньої карти» або «послання з пляшки». На нього приклейте численні кишеньки з цільовими назви використання грошових коштів: на квартиру, на відпочинок, на машину, і т.д. Цю ідею можна втілити в альбомі з кумедними коментарями та побажаннями.
6
Здивуйте молодят. Подаруйте їм, наприклад, салют з приводу їх торжества. У цьому випадку важливо добре продумати момент вручення подібного подарунка. Покличте молодят до дверей приміщення, де проходить банкет, щоб вони отримали ваш подарунок. Їм напевно запам'ятаються хвилини барвистого феєрверка.