Як навчитися арабському танцю. Як навчитися танцювати арабський танець.

Східні танці заворожують, вражають своєю загадковістю, граціозністю, неповторністю і красою. І тому зараз є чимало охочих навчитися таким танцям, які ще й допоможуть знайти хорошу фізичну форму.
Інструкція
1
Вирішіть, яким чином ви хочете займатися арабськими танцями: з викладачем або ж самостійно. У кожного з цих способів є свої плюси і мінуси. На першому етапі навчання рекомендується все-таки звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Він не тільки покаже вам базові елементи танцю, але і навчить грамотно їх виконувати, не пошкодивши суглоби і хребет. Проходження першого етапу відніме у вас не менше місяця: тут все залежить лише від вашої фізичної підготовки, інтенсивності і частоти проведених тренувань.
2
На наступному етапі тренер навчить вас пов'язувати вивчені елементи в єдиний танець. Крім того, до даного моменту ви вже повинні не просто слухати арабську музику, але і чути її, вміти розрізняти її стилі: сучасний і класичний.
3
Якщо вам комфортніше займатися самостійно, тоді необхідно слідувати декільком простим радам. Допомогти при навчанні арабському танцю може відеокурс, в інтернеті їх ціле безліч. Також можна придбати в магазині диски і книги з докладним описом кожного уроку. Однак не забувайте про те, що не варто повторювати відразу всі рухи з навчальної програми. Краще почати з більш простих, лише поступово переходячи до хитромудрих і важким рухам.
4
Перед заняттям рекомендується створити тиху і спокійну обстановку. Подбайте про те, щоб вас ніщо не могло відволікти: вимкніть телевізор, комп'ютер і мобільний телефон. Це допоможе вам розслабитися і налаштуватися на потрібний лад. По можливості складіть графік ваших занять і вирішите, скільки часу ви готові приділяти тренуванням. Оптимально - це година занять, проведений максимально інтенсивно. Крім того, ваші зусилля не пропадуть даремно, якщо ви будете танцювати не рідше разу на тиждень. Немає сенсу надриватися дві або три години поспіль, але робити це раз на місяць. Займайтеся потроху, але частіше.
Корисна порада
Займайтеся перед дзеркалом: так ви зможете спостерігати за своїми рухами і відразу бачити помилки у виконанні.