Як пов'язати плетінку і волосінь. Як правильно прваільно пов'язувати між собою рибальську волосінь.

Будь-якій людині, захопленому риболовлею, необхідно освоїти хоча б кілька надійних вузлів. За допомогою вузлів можна кріпити оснастку і пов'язувати лісочку . Як правило, з досвідом, рибалки починають самостійно доопрацьовувати базові вузли, пристосовуючи їх під ті чи інші потреби. Існують вузли, використовувані тільки на монолески. Деякі вузли, навпаки, призначені для плетінок. Пов'язувати лісочку і плетінку між собою рекомендується із застосуванням спеціальних вузлів.
Інструкція
1
Як пов'язати bплетенку/b і strongлеску/strong "rel="gallery-step-images "> Вузол« Кривавий »Міцність даного вузла на розрив становить приблизно 70-75%. вузол підходить для зв'язування лісок, які не сильно різняться по діаметру.
2
Даний вузол отримав свою назву ще за часів Колумба. За допомогою нього в'язалися спеціальні потовщення на кінцях батогів, застосовуваних для покарання винних матросів. Вузол прекрасно підійде для зв'язування як монолески, так і плетінки або скріплення їх один з одним. Також рекомендується для кріплення повідця на донці або поплавковою вудці.
3
Розташуйте волосіні паралельно один одному. Оберніть кілька разів кінець однієї волосіні навколо іншої. Для плетінки достатньо двох-трьох витків. Для тонких монолесок - 5-6.
4
Загорніть кінець однієї волосіні назад і акуратно протягніть його між двома волосінями до місця утворення першого витків.
5
Візьміть кінець другої волосіні і обмотайте його навколо першої, діючи за аналогією. Простягніть другу лісочку в утворену середню петлю. Переконайтеся в тому, що волосінь проходить в протилежну, від кінця першої, сторону.
6
Злегка змочіть вузол і затягніть його, потягнувши за довгі кінці. Ображати надлишки.
7
Вузол «Центавр» Міцність вузла на розрив становить приблизно 90-95%. Даний вузол використовується для зв'язування волосіні різного діаметру і типу на різних рибальських снастях. Підходить як для плетінки, так і для монолески. «Центавр» є міцним компактним і надійним вузлом. При цьому він досить легко в'яжеться.
8
Помістіть дві волосіні паралельно один одному. Оберніть кінець першої волосіні навколо другої, зробивши 4-5 витків. Візьміть в праву руку останній виток і заведіть лісочку на початок петлі. Простягніть кінець волосіні через петлю, утворену усіма витками. Потягніть за обидва кінці цієї волосіні і затягніть вузол.
9
Повторіть всі дії з другої волосінню. Потягніть за довгі кінці двох лісок і притягну два отриманих вузла один до одного. Ображати надлишки.