Як збільшити розмір файлу.

У більшості випадків файл являє собою стислу інформацію. Вона стиснута відповідно формату в цілях зменшення розміру об'єкта, найчастіше це веде до втрати якості. У разі малого розміру , використовувати такі файли зручно, тому як вони швидше викачуються і обробляються. Але у цього є і зворотна сторона - деякі файлообмінники можуть не прийняти наш файл через те, що він занадто маленького розміру , в цьому випадку необхідно збільшити розмір.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - підключення до мережі Інтернет
Інструкція
1
У випадку, якщо вам необхідно збільшити розмір картинки, ви можете збільшити її площу через редактор. Специфічна обробка також підвищує розмір файлу. Якщо ми не хочемо міняти площа зображення, а хочемо поміняти тільки сам розмір, то ми можемо зберегти без компресії за допомогою використання форматів, які не мають компресії зовсім, такі, як файли з розширенням ".bmp".
2
Для того, щоб змінити розмір аудіотрека, його необхідно відкрити через редактор. Після того, як ви його відкриєте, збережіть його, вказавши в установках більш високий бітрейт, ніж є зараз. Якість файлу не зміниться, але в силу установок програми розмір аудіотрека зміниться. Також можна зберегти трек, використовуючи формат розширення ".wav", який не є форматом стиснення, як і формат ".raw", відповідно, за рахунок цього розмір його також збільшується.
3
Якщо вам необхідно збільшити розмір відео файлу, ви повинні відкрити його через спеціальний редактор, а після цього зберегти його з настройками більш високої якості і меншим ступенем компресії. Також ви можете змінити розширення, в якому ви зберігаєте файл, на те, яке підтримує найменший ступінь компресії.
Зверніть увагу
Намагайтеся не змінювати настройки стиснення, а просто міняти розширення файлу через редактор - в цьому випадку завжди є можливість повернути об'єкт до вихідного розміру без втрати якості.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що якість файлу від того, що ви його збільшуєте, не змінюється!