Як замінити антифриз в Nissan. заміна антифризу ніссан пекло.

Технологія зміни антифризу - охолоджуючої рідини - в автомобілі марки Nissan досить проста. Через зливні отвори, розташовані в радіаторі і двигуні повністю зливається стара рідина і на її місце заливається нова.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка, відро, воронка, вода, антифриз.
Інструкція
1
Розташуйте машину на естакаді.
2
Злийте антифриз з радіатора. Для цього відкрутіть пластикову пробку, розташовану на радіаторі за допомогою хрестової викрутки.
3
Підставте під радіатор відро і пустіть рідина. Щоб вона краще стікала, з заливного отвору радіатора також слід зняти кришку, перш ніж відкрутіть зливну пробку. Однак дотримуйтеся обережності - з-під кришки може виплеснутися гарячий антифриз.
4
Зверніть увагу на той факт, що після скоєних дій в двигуні все ще залишається деяка кількість рідини. Цей залишок можна злити через отвір, який у всіх моделях Nissan розташоване на самому двигуні.
5
Залийте промивальну воду в верхній товстий шланг, який тягнеться від радіатора до двигуна. Поступово, невеликими порціями пропустіть через шланг близько десяти літрів в загальній складності. До тих пір поки з двигуна не витече вся охолоджуюча рідина, вода буде мати колір антифризу . Слід промивати двигун, поки вона не стане прозорою.
6
Залийте дистильовану воду, її обсяг повинен становити близько півтора літрів. Промийте двигун вже випробуваним способом. Туди ж залийте приблизно літр готового антифризу і проженіть по всьому шляху, поки він не стече з зливного отвору.
7
Звільніть від залишків використаного антифризу розширювальний бачок. Злийте охолоджуючу рідину через шланг, який з'єднує бачок з горловиною заливного отвору радіатора.
8
Залийте в бачок воду тим же шляхом, після того як витече весь антифриз. Випустіть її назовні через шланг. Завершивши процес, поверніть шланг на місце.
9
Заповніть новим антифризом всю систему. В першу чергу залийте антифриз в двигун. В автомобілях марки Nissan в нього поміститися близько трьох літрів.
10
Влийте охолоджуючу рідину в заливний отвір радіатора, попередньо відкрутивши дренажний болт, який служить для випуску зайвого повітря. В Nissan він знаходиться в самій верхній точці системи. Врахуйте, що в моделях автомобілів цієї японської марки, на відміну від інших, не вимагається знімати декоративну кришку з двигуна, щоб відкрити дренаж.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AFWBHkhXacA
Зверніть увагу
Крім дистильованої води, очистити систему від старого антифризу допоможуть спеціальні промивні кошти.
Корисна порада
Коли радіатор буде заповнений охолоджувальною рідиною повністю, залийте трохи антифризу в розширювальний бачок і заведіть двигун, залишивши дренажний отвір відкритим. Таким чином проженіть охолоджуючу рідину по всій системі. Вся процедура повинна тривати близько двадцяти хвилин.