Як відкрити ізостудії. Як організувати ізостудії.

Розкрити свої творчі здібності можна в будь-якому віці. Однак як для дітей, так і для дорослих здійснення подібного кроку далеко не завжди можливо без участі професіоналів. Саме тому приватна ізостудія буде обов'язково затребувана і принесе хороший дохід.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - матеріали.
Інструкція
1
Зареєструвавшись в якості індивідуального підприємця, підберіть приміщення для ізостудії. Воно повинно бути досить просторим і розташовуватися в зручному для більшості клієнтів місці. Оптимальний варіант - взяти в оренду приміщення з декількох кабінетів, в яких можна викладати різні напрямки.
2
Якщо ви плануєте займатися професійною освітою і видавати відповідні дипломи, вам необхідно ліцензування. Простіший варіант - відкриття аматорської студії живопису, яка націлена на клієнтів, охочих розвинути свої творчі здібності і навчитися навичкам живопису для власного задоволення.
3
Найміть фахівців, які займатимуться окремими напрямками: малюнок, живопис, графіка, прикладне мистецтво. Постарайтеся зробити кожен курс максимально цікавим і насиченим, використовуйте незвичайні матеріали та інструменти. Наприклад, в курсі прикладного мистецтва займайтеся керамікою, роботами по металу, печворк, аплікаціями зі стрічок. У випадку з аматорської студії живопису можна пожертвувати академічними знаннями на користь розкриття творчого потенціалу учнів.
4
Продумайте питання постачання необхідними матеріалами. У більшості випадків все необхідне закуповують навчаються. Однак далеко не всі з них зможуть знайти в продажу те, що потрібно. Пропонуйте придбати за окрему плату необхідні матеріали та інструменти.
5
Беріть активну участь у культурному житті міста. Влаштовуйте виставки, запрошуйте представників преси на відкриті уроки, беріть участь в конкурсах. Так ви зможете заявити про себе на ринку і залучити ще більше клієнтів.
Корисна порада
Введіть незвичайні напрямки, які стануть додатковим конкурентною перевагою ізостудії, наприклад, «живопис для вагітних» або «малюнок для зняття стресу».