Як відгадувати головоломки.

Головоломки - це форма розваги, яка одночасно тренує логічне мислення. Відгадувати головоломки можна поодинці, щоб скоротати час, і разом з друзями на відпочинку. Для кожного випадку існують відповідні загадки, де необхідно знайти вірну відповідь після розгляду декількох варіантів рішення.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - сірники;
  • - головоломка судоку;
  • - кубик Рубика.
Інструкція
1
Розкладіть на столі сірники, зашифрувавши слово або фразу. Запропонуйте гостям прибрати кілька сірників, щоб всі могли прочитати відповідь. Відгадувати головоломки з сірниками дуже цікаво, тому потренуйтеся складати зображення предметів і тварин і загадувати на цій основі логічні загадки.
2
Запропонуйте друзям відгадувати логічні головоломки. Покажіть зображення декількох предметів, це може бути чайник, морква, мило, пароплав і паровоз. Запитайте, що об'єднує всі ці предмети. Дочекайтеся правильної відповіді (вода).
3
Запропонуйте відгадувати головоломки з безліччю змінних, наприклад, знамениту загадку Ейнштейна. На дошці або ватмані накресліть таблицю, в яку заносите версії присутніх, поступово наближаючись до відповіді. Буде краще, якщо ніхто з гостей не знатиме рішення, і всі зможуть проявити себе при відгадуванні головоломки.
4
Якщо вас чекає довге очікування, то, крім збірника кросвордів, захопіть з собою судоку. Навчіться відгадувати популярні головоломки, які полягають у заповненні цифрами поля, що складається з 81 клітини. Розподіліть цифри таким чином, щоб вони не повторювалися ні в одному ряду по вертикалі і по горизонталі, а так само в малих квадратах, що складаються з 9 клітин.
5
Спробуйте зібрати кубик Рубика, самостійно отгадав головоломку. При скруті завчіть формули, завдяки яким зібрати кубик можна за лічені хвилини. Поступово удоскональте свої навички і зберіть на сторонах кубика Рубика візерунки із квадратів різних кольорів.