Як вибрати ліфт.

Котеджне ліфт - це оптимальне рішення швидкого пересування по будинку. Щоб вибрати ліфт , слід знати особливості конструкції, різновиди обладнання та інші характеристики цього вантажопідйомного пристрою.
Інструкція
1
Підбирайте вид ліфт АПО увазі вантажів підйомні пристрої можна розділити на дві категорії - пасажирські та вантажні. Пасажирські підйомники призначені для перевезення людей і легких вантажів і встановлюються в житлових і громадських будівлях, готелях, спортивних комплексах. Полегшите пересування по сходах, підібравши ліфт для малоповерхового приватного будинку.
2
Вибирайте тип ліфт аВ котеджах до підйомних пристроїв пред'являються особливі вимоги. Тут не актуальні швидкісні підйомники з великим набором висоти. Важливою умовою є надійність, безпеку і тихий хід обладнання. Вибирайте підйомник з гідравлічним або пневматичним типом приводу - він не видає шуму і компактний. Систему відкриття дверей підберіть ручну або автоматичну. Якщо шахта ліфт а широка, встановіть орні (ручні) двері. При невеликому просторі доцільніше варіант автоматичного відкриття кабіни. Вибирайте телескопічні двері: вони легко складаються і займуть місця з боків шахти. Для зручності використання ліфт а розгляньте можливість виходу спереду, збоку або з боків кабіни.
3
Вибирайте тип оборудованіяЛіфтовая кабіна пересувається за допомогою електричного, гідравлічного або пневматичного приводу. У перших використовуються електричні лебідки, по-друге - циліндри з довгим ходом поршня. Гідравлічний ліфт не забезпечує швидкості підйому і у випадку аварійної ситуації відкриває двері тільки на 1 поверсі. Зате його насосний агрегат займає мало місця і не вимагає додаткового приміщення. Класичний варіант підйомника - електричний. Ця конструкція дозволяє транспортувати пасажирів швидко, але вимагає значного місця для лебідки. Якщо ви згодні виділити для підйомного устаткування окреме приміщення або частина шахти під стелею верхнього поверху, вибирайте електричний ліфт .
4
Вибирайте варіант установки ліфт аОпределітесь з розмірами шахти і її місцем у будинку. Залежно від архітектурного планування котеджу, вибирайте спосіб встановлення підйомника всередині будівлі: на стіні, всередині ліфт овой шахти або всередині самонесущей металевої конструкції. Якщо ви хочете змонтувати закритий ліфт , розташуйте його на несучій стіні котеджу. Щоб зробити огляд з кабіни, засклити одну зі стін шахти і підберіть модель ліфт а з прозорими дверима. Щоб стильний підйомник став центральним місцем в оформленні будинку, зупиніть свою увагу на варіанті панорамної шахти зі скляною кабіною.
5
Визначте дизайн ліфт аВиполняются підйомні пристрої з глухою і панорамної шахтою і з різними варіантами обробки ліфт овой кабіни: склом і дзеркалами, деревом, нержавіючої сталлю або кам'яним матеріалом . Щоб ліфт гармонійно вписався в навколишній простір, підберіть зовнішній вигляд відповідно до вашим інтер'єром.
Зверніть увагу
Щоб ліфт працював безшумно, вибирайте обладнання з плоскими ременями, а не з канатами.
Корисна порада
Якщо встановити ліфт всередині будинку неможливо, змонтуйте підйомник на зовнішній стороні будівлі.