Як налаштувати відеозв'язок.

Для відеовязі в даний час часто використовується додаток Skype, яке також дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями і здійснювати телефонні дзвінки. Після установки програми вам потрібно буде налаштувати екран, динаміки і мікрофон.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - веб-камера;
  • - мікрофон.
Інструкція
1
Підключіть мікрофон до відповідного входу на вашому комп'ютері, якщо він не входить в комплект разом з веб-камерою. Даний роз'єм зазвичай червоного кольору і розташований на задній панелі системного блоку.
2
Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». Зайдіть в розділ «Аудіо та відео», потім клацніть по кнопці «Звук». Виберіть «Відтворення» на одній із вкладок. Натисніть «Налаштування», щоб зробити перевірку пристрою. Виберіть відповідну конфігурацію динаміків, потім натисніть «Тест» і дотримуйтесь інструкцій на екрані для перевірки мікрофона і динаміків.
3
Клацніть по клавіші «Запис», виберіть ваш мікрофон і натисніть кнопку «Властивості». Виберіть вкладку «Настройки» і зніміть прапорець навпроти функції «Microphone Boost». Натисніть на вкладку «Рівні» і встановіть гучність мікрофона в максимально верхнє положення. Збережіть зміни.
4
Запустіть Skype і натисніть меню «Інструменти» у верхній частині. Виберіть вкладку «Параметри» та натисніть на ній клавішу «Налаштування звуку». Переконайтеся, що програма правильно визначила ваш мікрофон, і він встановлений за замовчуванням. Виберіть пункт «Автоматичне налаштування мікрофону», якщо бажаєте, щоб програма самостійно встановила необхідні параметри звуку.
5
Оберіть використовувані динаміки на відповідній вкладці. За замовчуванням Skype вибирає внутрішні динаміки, якщо ви використовуєте ноутбук. Перетягуйте повзунок гучності для збільшення або зменшення гучності. Закрийте вікно налаштувань мікрофона і динаміків.
6
Натисніть на вкладку «Налаштування відео». Переконайтеся, що програма вірно визначила вашу веб-камеру. Зайдіть в параметри веб-камери, щоб встановити найбільш оптимальні значення яскравості і контрасту зображення. Спробуйте здійснити пробний відео-дзвінок одному з ваших контактів.