Як розпакувати багатотомний архів.

Створення архівіруваних папок дозволяє вивільнити велику кількість вільного простору на жорсткому диску. Для запису великих файлів на різні накопичувачі зазвичай створюють багатотомні архіви.
Вам знадобиться
  • - 7-zip;
  • - WinRar.
Інструкція
1
Для роботи з архівами необхідно використовувати певні програми. Якщо ви працюєте з архівом .rar, скачайте і встановіть утиліту WinRar. При роботі з файлами .zip і .7z використовуйте програму 7-zip. Скачайте обрану програму з сайту http://www.win-rar.ru/download/winrar/або http://www.7-zip.org/download.html. Обов'язково виберіть саме ту версію, яка призначена для установки на використовувану операційну систему.
2
Після завершення установки програми перезавантажте комп'ютер. Відкрийте провідник Windows. Скопіюйте всі елементи архіву в довільну папку. Пам'ятайте про те, що в даному каталозі повинні розташовуватися абсолютно всі частини багатотомного архіву.
3
Тепер двічі клікніть по першого тому архіву. Даному файлу має бути присвоєний подвійний тип, наприклад .zip.001. Після виконання зазначених операцій з'явиться вікно з написом «Зібрати« ім'я архіву »і всі інші частини в каталог. Виберіть папку, в яку буде поміщений зібраний архів. Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся виконання запущеної процедури.
4
Відкрийте зазначену папку і знайдіть кінцевий файл-архів. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Розпакувати». Виберіть папку, в яку будуть розпаковані файли архіву. В меню «Перезапишіть» встановіть галочку поруч з пунктом "С підтвердженням». Введіть пароль, якщо на архів була встановлена захист. Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся розпакування файлів.
5
Відкрийте зазначену папку і переконайтеся в тому, що всі дані були успішно розпаковані. Для роботи з багатотомними архівами без застосування зазначених утиліт скористайтеся програмою Total Commander. Варто відзначити, що старі версії цієї утиліти можуть не підтримувати роботи з порівняно новим типом 7z.