Як вилікувати заїди у дитини. у дитини Заїда бактеріального походження.

Заїди виникають у дітей з ряду причин - вони можуть бути проявом алергії на продукти, симптомом нестачі вітамінів або поживних елементів, грибковим або стрептококовим ураженням шкіри, наслідком звички дитини тримати в роті пальчики або будь-які предмети.
Вам знадобиться
  • - зеленка;
  • - фукорцин;
  • - перекис водню;
  • - нистатиновая мазь;
  • - розчин бури в гліцерині ;
  • - вазелін;
  • - мед;
  • - огірковий сік;
  • - каланхое.
Інструкція
1
Щоб визначити причину появи заед, необхідно здати зішкріб з уражених ділянок шкіри - це допоможе виявити збудника і призначити відповідне лікування. Але часто такий аналіз проводять не завжди, а лише в разі тяжкого перебігу захворювання, коли кірка мокне, заважає дитині їсти, турбує його протягом дня або в ситуації, якщо педіатр запідозрить приєднання бактеріальної, грибкової інфекції. Діти найчастіше страждають від недотримання правил гігієни.
2
Слідкуйте за вмістом вітамінів в харчуванні дитини і заповнюйте дефіцит корисних мікроелементів. Ви можете давати дитині спеціальний вітамінний комплекс, що містить вітамін B2 в необхідних кількостях (саме його недолік може бути причиною появи заед), або коригувати раціон. Якщо у дитини хороший апетит, і він вже їсть дорослу їжу, то пропонуйте йому печінку, темно-зелені овочі, чорний хліб і т.д. Врахуйте, що вітаміни групи B засвоюються в тонкому кишечнику, тому, якщо у дитини є проблеми зі стільцем, то необхідно паралельно давати йому пробіотики, які нормалізують кишкову флору.
3
Якщо причина появи заед в тому, що дитина не витирає обличчя після їди, тягне в рот різні предмети, то необхідно обробляти тріщинки дезінфікуючими засобами. Хворі куточки рота і навколишнє шкіру змащуйте зеленкою, фукорцином або водним розчином метиленового синього. Попросіть дитини широко розкрити рот, щоб обробити всі ділянки, дати антисептику проникнути глибоко в тріщинки.
4
Стрептококові заїди лікують в кілька етапів. Дитину не миють вони, щоб не поширити інфекцію по обличчю. Сухі кірки розмочують перекисом водню, потім акуратно видаляють ватною паличкою. Потім на ранку накладають антибактеріальну мазь - тетрациклінову, синтомициновую, еритроміцинову і т.д. Саліциловим спиртом протирають шкіру навколо болячки для дезінфекції.
5
Грибкові заїди обробляються спеціальними мазями - нистатиновой, розчином бури в гліцерині і т.д. На період лікування обмежують борошняне та солодощі, щоб не створювати сприятливе середовище для розмноження бактерій.
6
З народних методів можна спробувати змазування тріщинок вазеліном, медом, соком огірка, каланхое і т.д.
Зверніть увагу
Для того, щоб позбудеться заед, необхідно викорінювати їх першопричини. Якщо ти застуджена, приймаєш якісь ліки і підозрюєш, що заїди виникли через хворобу та/або ліків, необхідно звернутися до лікаря. Якщо заїди у тебе з'явилися не через хворобу або ліків, вилікувати їх ти можеш самостійно.
Корисна порада
Добре відомо, що діти набагато чутливіші, ніж дорослі, і що для них стикається з певними захворюваннями або захворюваннями набагато складніше, ніж для дорослих людей. Як тільки ви помітили заїди у вашої дитини, необхідно прийняти деякі заходи, щоб запобігти загостренню заболеванія.Хейліт, якщо його не лікувати, може бути болючим, незручним і незручно.