Як навчити танцювати вальс. Як навчиться танцювати вальс по трикутнику.

Навчити танцювати вальс може тільки людина, що володіє педагогічним терпінням і повноцінним представленням про техніку танцю, почутті ритму. У танцю « вальс » є безліч видів, опанувати якими можна, освоївши прийоми класичного вальс а.
Вам знадобиться
  • - наочний посібник (відео, музика);
  • - навчаний людина (далі - учень).
Інструкція
1
Навчити танцювати вальс можна наживо - створювати групи бажаючих навчатися, або працюючи індивідуально з учнем, наприклад, працюючи хореографом в школі танців. Перш за все, довідаєтеся про навички будь-яких видів танцю у вашого учня, його музичній освіті, що дасть вам уявлення про його потенційні можливості.
2
Навчити танцювати вальс можна, записавши відповідні інструкції на відео або аудіо, створюючи уроки по самонавчання. У такому випадку ви не зможете знати, хто у вас буде вчитися, чому ви і повинні викласти інформацію про техніку танцю максимально доступно і просто.
3
Незалежно від того, наживо ви навчаєте техніці вальс а чи ні, ваше наступне дію - дайте уявлення про танець. Покажіть, як треба танцювати або самі, або показавши відео. Розкажіть про техніку танцю, про специфіку ритму. Повільно і з коментарями, але без музики продемонструйте які рухи на кожен рахунок треба робити. Наприклад: на рахунок раз робиться крок вперед правою ногою, рахунок два, три - на місці лівою і правою ногою; далі назад лівою ногою - раз, правою, лівою на місці - два, три.
4
Дайте учневі можливість повторити за вами. Дайте пораду, щоб він робив це так само повільно, без музики, чіткі рухи на кожен рахунок. Такі рухи повинні бути доведені до автоматизму в студента людини.
5
Щоб навчити вальс у в русі, без музики вкажіть переміщатися приставним кроком по трикутнику. Прискорюйте ритм, як тільки доведено до автоматизму і таке переміщення.
6
Під музику закріпіть в учня отримані знання та вміння танцювати вальс .
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що рухи чоловіків дзеркальні рухам жінок і навпаки. Це важливо дати зрозуміти при навчанні без партнера.
Корисна порада
Проводьте навчання вальсу у парі. Так вашому учневі буде набагато простіше освоїти всі необхідні навички.