Як перевести час на касовому апараті. Як поміняти дату на касовому апараті меркурій.

У касових апаратах є фіскальна пам'ять, що дозволяє йому працювати в режимі реального часу, тим самим звільняючи продавця від щоденного контролю за пристроєм. Але жоден механізм не застрахований від збою в роботі. Стосовно до касового апарату це може бути відставання або випередження в даті і часу. Незалежно від моделі вирішити проблему в більшості випадків можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - касовий апарат.
Інструкція
1
У торгівлі використовуються касові апарати різних виробників. Серед найбільш популярних можна виділити наступні: «АМС-100К», «Елвес-Мікро-К», «Меркурій». Алгоритм дій для кожного з них буде відрізнятися, однак установка дати і часу в будь-якому випадку повинна починатися зі зняттям Z-звіту.
2
Переконайтеся, що каса АМС-100К знаходиться в робочому режимі, а на екрані висвічуються нулі. Натисніть послідовно «КР», «1Д» і введіть дату у форматі дд.мм.гг. Завершіть операцію клавішами «ВВ» - «КР». Установка часу робиться практично аналогічно, тільки замість «1Д» потрібно вибрати «2В».
3
Почніть установку вірною дати на касовому апараті «Елвес-Мікро-К» з клавіші «РЕ». На екрані має з'явитися слово «Вибір». Час можна вводити після натискання «Х» та «ОПЛ». Необхідність збереження даних не забудьте підтвердити клавішею «ОПЛ».
4
Під маркою «Меркурій» випускаються касові апарати різних моделей, однак для розуміння алгоритму дій досить розглянути одну з них, наприклад, «Меркурій MS-K». Натискайте клавішу «РЕЖ» до того моменту, як на екрані з'явиться «Пекло ---». Переведення часу на цьому пристрої починається з коригування дати. Необхідно по черзі змінити число, місяць і рік. Натисніть спочатку «ІТ», а після того як на екрані з'явиться «Прог» - «Х». Тепер можна вводити число і місяць, підтверджуючи кожне значення клавішею «ПІ». Після установки року натисніть «ІТ». Далі необхідно скоригувати час. Операція аналогічна: введіть годинник - «ПІ»; хвилини - «ІТ».
Зверніть увагу
Самостійно змінити час можна тільки в тому випадку, якщо вона «відстає». Якщо ж дата пішла вперед, то потрібно заміна фіскальної пам'яті і повторна реєстрація касового апарату в ИФНС РФ по тому регіону, де ви ведете підприємницьку діяльність.