Як додати сервер у хости.

« Хости » (або hosts) - це текстовий документ, який містить базу даних ip-адрес зіставлених доменних іменах. Вміст цього файлу користувач комп'ютера може змінювати на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою Windows;
  • - права адміністратора;
  • - будь-який текстовий редактор, в тому числі і стандартний блокнот.
Інструкція
1
Зайдіть в «Мій комп'ютер». У рядку меню виберіть пункт «Сервіс», далі в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості папки ...», перейдіть у вкладку «Вид», у графі «Додаткові параметри:" приберіть галочку "Приховувати захищені системні файли» і поставте «Показувати приховані файли і папки ». Натисніть кнопку «ОК».
2
Зайдіть на локальний диск де встановлена ваша операційна система (як правило це диск C :). Якщо буде написано "Ці файли сховані", то просто натисніть "відображати вміст цієї папки". Зайдіть в папку "Windows", далі в папку "system32", потім "drivers", потім "etc".
3
У цій папці натисніть правою кнопкою миші на файл "hosts", виберіть пункт «Відкрити». У графі «Програми» виберіть «Блокнот» і натисніть кнопку «ОК».
4
Поставте курсор в кінець відкритого документа, натисніть на клавіатурі кнопку "Enter", допишіть ip-адресу та доменне ім'я потрібного вам сервера .Например: 213.180.123.37 ваш.сервер.рфЕслі шкідливі програми зробили записи в цьому файлі, то ви можете видалити не потрібні вам строкі.Сохраніте зміни і закрийте документ.
5
Зайдіть в «Мій комп'ютер». У рядку меню виберіть пункт «Сервіс», далі в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості папки ...», перейдіть у вкладку «Вид», у графі «Додаткові параметри:" поставте галочку "Приховувати захищені системні файли» і «Не показувати приховані файли і папки ». Натисніть кнопку «ОК». Закрийте всі відкриті вікна і перезавантажте комп'ютер.
Є місце в Росії, де люди особливо люблять відпочивати. Туди хай і нечасто, але все-таки приїжджають навіть іноземні туристи. Мова йде про Хосте - одному з найпрестижніших і розкручених районів міста-курорту, а також господаря зимових Олімпійських ігор-2014 Сочі.
Інструкція
1
Дістатися до Хости можна на літаку. Щодня здійснюються десятки авіарейсів «Москва - Адлер». А Адлер, як і Хоста, всього лише один з районів Сочі. З аеропорту Домодєдово за маршрутом «Москва - Адлер» літають авіакомпанії «S7», «Брітіш Ейрвейс», «Трансаеро» «Алроса» і «Уральські авіалінії». Час у польоті займає від 2 годин до 2:00 25 хвилин - тут все залежить від типу судна. З аеропорту Шереметьєво в Адлер вилітають лайнери авіакомпаній KLM, «Аерофлот» і «Ейр Франс». Час у польоті - від 2 годині 10 хвилин до 2 годин 35 хвилин. І, нарешті, є рейси і з Внуково. Звідти в Адлер літають авіакомпанії «Якутія» і «Ютейр». Час у польоті - від 2 годині 10 хвилин до 2 годин 25 хвилин. З аеропорту Адлер треба їхати на автобусі №31 або на таксі до зупинки «Хоста». Кінцевий шлях займає близько 40 хвилин.
2
Що стосується поїзди далекого прямування, є кілька варіантів. Варіант перший - потяг «Москва - Адлер», який відходить з Казанського вокзалу і знаходиться в дорозі близько 24 годин. Другий варіант - «Москва - Сухумі», який їде з Курського вокзалу російської столиці. Час у дорозі становитиме 1 день і 12 годин. Від зупинки «Автовокзал» з Сухума до зупинки «Хоста» чотири раз на день ходить автобус №35, час у дорозі по узбережжю займе ще близько 3 годин.
3
Щоб доїхати до Хости на автомобілі, треба виїхати зі столиці на Варшавське шосе і їхати по трасі М4 «Дон» в бік аеропорту Домодєдово, потім проїхати Михнево і взяти курс на Ступіно. Після того як машина проїде Ступіно, треба доїхати до Богородицька, потім до Єльця, а долее за вказівниками до Воронежа. Після Воронежа слід тримати шлях через Павловськ, Верхній Мамон, Богучар, Ростов-на-Дону, а далі добратися по М4 «Дон» до Краснодара. Після чого по трасі М27 доїхати до берегової лінії, повернути ліворуч і тримати шлях до Хости. Час в дорозі займе не менше 25 годин, а може і більше через завантаженість трас і місцями поганого покриття доріг.