Як дати обьявление в "З рук в руки".

Газета «З рук в рук і» сьогодні є однією з найпопулярніших і затребуваних газет безкоштовних і рекламних оголошень. Тому, якщо вам потрібно щось продати, купити, запропонувати свої послуги, обміняти житло або призначити зустріч, складно знайти кращий варіант поширити інформацію. Однак для того щоб одержати потрібний результат максимально швидко, необхідно знати, як правильно дати своє оголошення.
Вам знадобиться
  • - газета "З рук в руки";
  • - купон безкоштовного оголошення;
  • - телефон;
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Насамперед вирішите, будете ви подавати безкоштовне або платне оголошення. У цій газеті публікуються і ті, й інші. Якщо оголошення разове, не має на увазі реклами комерційних послуг і вам не потрібно, щоб воно було якось особливо виділено на сторінці, вибирайте безкоштовний варіант.
2
Опублікувати оголошення в цій газеті можна як у друкованій версії, так і електронною - на сайті. Якщо ви зупинилися на безкоштовному електронному оголошенні, в першу чергу складіть його текст. Вкажіть, що саме вам потрібно, і додайте свої контактні дані (телефони, адресу електронної пошти).
3
Зайдіть на сайт газети за адресою www.irr.ru і виберіть підходящу рубрику. Потім перейдіть на сторінку http://irr.ru/help/addandmanage/howmakead/і прочитайте, як розмістити оголошення на цьому сайті. Далі дотримуйтесь зазначених інстр рук циям.
4
Якщо вам потрібно подати оголошення в друкованому вигляді, виберіть один з можливих способів: принесіть своє оголошення особисто в місцевий офіс газети, зв'яжіться з редакцією газети по телефону, відправте купон безкоштовного оголошення поштою. В останньому випадку, щоб отримати купон, вам доведеться купити примірник газети і вирізати його звідти. Заодно ви зможете дізнатися номери телефонів редакції, її адресу у вашому місті і правила подачі друкованих оголошень.
5
Для того щоб дати безкоштовне оголошення по телефону, зателефонуйте до редакції за вказаними в газеті телефонам і продиктуйте його текст менеджеру. Не забудьте вказати свої контактні дані (адресу, телефон). Уточніть, в якому номері і якого числа буде опублікована ваша заявка.
6
Майте на увазі, що якщо вам потрібно розмістити оголошення про будь-які послуги або виділити його рамкою або шрифтом, безкоштовно ви це зробити не зможете. Щоб дати комерційне оголошення, складіть його текст і зверніться до редакції у відділ платних оголошень. Уточніть, скільки ви повинні заплатити і яким способом. Узгодьте з менеджером зовнішній вигляд і розмір вашої реклами. Потім залиште в редакції свій текст, контактні дані для зв'язку та квитанцію про оплату. Ваше оголошення вийде в найближчому номері газети.